Юнацька ліга УЄФА. «Шахтар» U-19 протримався в Англії лише один тайм...

У поєдинку з однолітками з «Манчестер Сіті» юні гірники виграли перший тайм, але провалили другий.

У першому таймі, який проходив під рясним дощем, рахунок на 18-й хвилині відкрив капітан гірників Максим Чех. Асистував йому Михайло Мудрик, який нещодавно дебютував за першу команду.

Але після перерви підопічні Андреса Карраско пропустили чотири м’ячі. «Шахтар» залишився з одним балом у турнірній таблиці, здобутим у попередній зустрічі з англійцями (1:1). Поразка в Манчестері стала третьою після фіаско в матчах із «Хоффенхаймом» (1:2) та «Ліоном» (0:2).

Юнацька ліга УЄФА. Група F

07.11.2018

«Манчестер Сіті» (U-19) — «Шахтар» (U-19) — 4:1 (0:1)

Голи: Річардс (54, 63, з пенальті), Гарре (66), Гонсалес (67) — Чех (18).

«Шахтар»: Трубін, Романюк, Муравський, Якуба, Рудавський, Чех (к) (Приходько, 79), Кащук (Холод, 79), Криськів (Судаков, 67), Кулаков, Бондаренко, Мудрик.

«Ліон» (U-19) — «Хоффенхайм» (U-19) — 3:3 (1:1)

Голи: Раф’я (35), Ндіка (69), Пінтор (82, з пенальті) — Альберіко (45, з пенальті), Отто (62), Гешвілль (90).

09.02.2021 19:37

Юнацька ліга УЄФА. Визначилися дати матчів 1/32 фіналу за участі «Динамо» та «Шахтаря»

УЄФА визначив дати матчів першого раунду Юнацької ліги УЄФА сезону-202...

02.07.2020 14:08

Юнацька ліга УЄФА: визначився календар сезону-2020/2021

Розіграш Юнацької ліги УЄФА серед команд U-19 наступного сезону розпоч...

20.01.2020 19:30