Геннадій Приходько: «Львів» покарав нас за секундну розхлябаність»

Один із лідерів групи «Б» другої ліги, «Гірник» із Кривого Рогу, в матчі 1/8 фіналу Кубку України зумів дати бій елітному «Львову» (0:1), пропустивши вирішальний м'яч лише наприкінці гри.

«Я вдячний підопічним за сьогоднішній матч, — сказав головний тренер «Гірника» Геннадій Приходько. — Вони зіграли гідно, практично ні в чому не поступалися команді, яка кілька днів тому взяла гору на виїзді над київським «Динамо», і довели, що не випадково перебувають на провідних ролях у другій лізі.

Чому ми все ж програли? На останніх хвилинах забракло концентрації при перешиковуванні в обороні. Хоча на установці я й акцентував увагу хлопців на тому, що «Львів» багато комбінує на флангах, і тому важливо надійно діяти при підстраховці. На жаль, ми пропустили, як кажуть, необов’язковий м'яч, «Львів» покарав нас за секундну розхлябаність. Утім, не виключено, що справа могла дійти й до овертайму. Вважаю, що наприкінці матчу арбітр повинен був призначати пенальті у ворота гостей, коли ті збили у штрафному майданчику Андрія Григорика…»

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу