Дмитро Михайленко: «Калушанам вистачило завзяття до першого пропущеного м’яча»

Якщо «Інгулець» змусив зійти з дистанції елітний «Маріуполь», то ще один представник першої ліги, «Дніпро-1», пробився до чвертьфіналу Кубку України після перемоги над колективом другого дивізіону — «Калушем» (3:0).

«Звичайно, дуже приємно грати за переповнених трибун, коли вболівальники налаштовані доброзичливо, — прокоментував поєдинок головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко. — У дебюті господарі виглядали краще за моїх підопічних, тиснули на наші ворота, небезпечно атакували, але ми зуміли реалізувати вже перший свій гольовий момент. Коли ж м’яч опинився в сітці воріт прикарпатців удруге, то, схоже, вони перестали вірити, що можуть пройти далі…

У стартові хвилини дався взнаки довгий переїзд на автобусі, важкий газон, на якому дуже складно грати у футбол. До того ж суперник обрав правильну тактику, пресингував, не дозволяв проводити швидкісні атаки. На щастя, після голу Олександра Мігунова ситуація на полі кардинально змінилася...»

18.04.2024 14:18

Дмитро Михайленко: «Група, яка нам дісталася, — абсолютно нормальна»

17 квітня відбулося жеребкування фінальної стадії Євро-2024 (U-19), за...

04.10.2019 21:05

Дмитро Михайленко: «Дружба дружбою, а путівка до кубкового чвертьфіналу — одна»

В 1/8 фіналу Кубку України жереб звів дві по-справжньому кубкові коман...

19.04.2018 10:18

Дмитро Михайленко: «Півфінал Кубку — непогане досягнення для нашої команди»