Жозе Мораіш: «На свій гол у Черкасах ми награли. Хоча, слід визнати, була й доля везіння...»

Свого часу «Карпати» стали володарем Кубка колишнього Союзу, і з тих пір цю команду часто називають кубковою. Цього сезону львівяни дуже серйозно поставилися до кубкових випробувань і після звитяги в Черкасах (1:0) пробилися вже до чвертьфіналу.

«Слід віддати належне супернику, який не тільки організовано захищався, але й шукав свій шанс у контратаках, — відзначив головний тренер «Карпат» Жозе Мораіш. — Ми постаралися отримати про черкащан вичерпну інформацію, я спостерігав за їхнім календарним матчем у Калуші й мав змогу переконатися, що серед них є кваліфіковані гравці, які добре виступають на своєму полі.

Як зазвичай у кубкових баталіях, було багато емоцій. До перерви практично обійшлося без гольових моментів, хоча як представники Прем’єр-ліги ми повинні були зіграти якісніше. Після перерви ми з кожною хвилиною додавали, хоча господарі чинили впертий опір, і думаю, що на свій гол ми награли. Хоча слід визнати, що в моменті із взяттям воріт черкащан була й доля везіння».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
14.05.2025 15:00

Офіційна програма фіналу Vbet Кубку України-2024/2025 «Шахтар» (Донецьк) — «Динамо» (Київ)

Офіційну програму до фінального матчу Vbet Кубку України-2024/2025 &la...

30.03.2025 12:00

Призначено офіційних осіб на матчі 1/4 фіналу Vbet Кубку України сезону-2024/2025

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб ...

22.08.2024 18:53

Vbet Кубок України-2024/2025. Третій попередній етап: офіційні дані

21 серпня відбулися шість матчів третього попереднього етапу розіграшу...

Підписатися на новини