Сергій Лавриненко: «Ми мали перемагати «Маріуполь» із більшим рахунком»

З-поміж усіх команд нижчих дивізіонів, що брали участь у матчах 1/8 фіналу Кубку України, на похвалу передусім заслуговує «Інгулець», який виборов путівку до чвертьфіналу, змусивши зійти з дистанції елітний «Маріуполь» (3:1). Це історичне досягнення команди з Петрового, яка раніше так далеко в розіграші Кубка України не заходила.

«Ми володіли інформацією, що «Маріуполь» гратиме не в бойовому складі, — говорить керманич «Інгульця» Сергій Лавриненко. — Знаєте, в кожного учасника свій підхід до кубкових змагань, але не треба забувати, що в «містян» не тільки амбітні плани щодо виступу у Прем’єр-лізі, а й довга лава запасних.

Зрештою, і я добре пам’ятав, що вже в суботу на нас чекає важке випробування в першоліговій першості в Краматорську, і тому дав відпочити кільком провідним виконавцям. Але відсутність лідерів не вплинула на якість гри. Переконаний, що вболівальники залишилися задоволеними побаченим.

Що ж до підсумку протистояння, то, на мій погляд, ми повинні були вигравати з більшим рахунком, адже переважали гостей за створеними гольовими моментами. Звичайно, додало натхнення й упевненості у власних силах те, що ми в середині першого тайму вийшли вперед, а суперник залишився в меншості. Виокремлювати когось не буду, на похвалу заслуговує вся команда».

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу