Прем’єр-ліга: «Динамо» поступилося «Львову» та відпустило «Шахтар» у відрив

Напередодні зустрічі з «Шахтарем», яка відбудеться в наступному турі, київське «Динамо» зазнало поразки від «Львова». І тепер навіть перемога над гірниками не дасть киянам змоги їх наздогнати.

Серед підсумків трьох заключних поєдинків 13-го туру УПЛ вирізняється результат матчу в Києві. «Динамо» зазнало другої поразки в чемпіонаті, і вдруге кривдником киян став клуб зі столиці Галичини. Після «Карпат» виграти на головній арені країни вдалося ФК «Львів».

Можливо, на дії динамівців вплинули важкий поєдинок із «Ренном» та довгий переліт із Франції. До того ж наставнику біло-синіх Олександру Хацкевичу довелося зважати на головний матч другого кола, який відбудеться наступної суботи у Харкові. Напередодні зустрічі з «Шахтарем» кияни не наважилися виставляти на гру Микиту Бурду, який має в пасиві три жовті картки в цьому чемпіонаті і у випадку отримання четвертої пропускав би поєдинок із гірниками.

Враховуючи ще й відсутність через дискваліфікацію Кадара, центр захисту господарів набув незвичного вигляду — Шабанов—Миколенко. І в ключовий момент матчу, на 21-й хвилині, саме Шабанов програв спринтерський забіг Тейлору, який забив єдиний у грі м'яч. Усі спроби киян хоча б відігратися виявилися марними, хоча моментів, особливо у другому таймі, вистачало.

У складі динамівців у поєдинку взяли участь гравці збірної України — Бойко, Сидорчук (відіграв перший тайм і був замінений) та Циганков.

Порадувала сьогодні своїх уболівальників і ще одна львівська команда — «Карпати». І хоча рахунок в Одесі став непристойно великим лише в компенсований час, навряд чи це якось може полегшити долю «Чорноморця».

Команда з Південної Пальміри вперше у своїй історії зазнала вдома поразки з рахунком 0:5, а також встановила ще один клубний антирекорд — сім програшів поспіль у чемпіонаті. До речі, «Карпати» теж довго не могли виграти — після згаданої перемоги в Києві, яка відбулася ще 2 вересня. Але, як бачимо, наставник львів’ян Жозе Мораіш знайшов шляхи виходу з кризи.

До речі, португальський фахівець після матчу відзначив, що розуміє стан гравців «Чорноморця», бо його команда теж нещодавно проходила через болючі та прикрі поразки. Але, за словами Мораіша, в одеському колективі зараз багато молоді, а це означає, що в нього непогані перспективи. У свою чергу наставник «моряків» Ангел Червенков заявив, що насправді можливості його підопічних невеликі, а очікування від них є завищеними…

І, нарешті, в останньому поєдинку 13-го туру «Ворскла», яка також у четвер проводила матч у Лізі Європи, здобула вольову перемогу над «Олімпіком», граючи майже півтора тайми в меншості. Владислав Кулач, який є кандидатом до збірної України, відіграв до 90+3-ї хвилини та не тільки, як і в Баку, став автором переможного м’яча, а ще й посприяв тому, що його команда зрівняла рахунок. Саме після подачі Кулача Снурніцин зрізав м’яч у власні ворота.

«Чорноморець» — «Карпати» — 0:5 (0:1)

Голи: Швед (2, з пенальті), Понде (48), Мякушко (78, 90+4), Гуцуляк (90+6).

«Динамо» — «Львів» — 0:1 (0:1)

Гол: Тейлор (21).

Вилучений: Сабіно («Л», 90+4, повторне попередження).

«Ворскла» — «Олімпік» — 2:1 (1:1)

Голи: Снурніцин (44, автогол), Кулач (68) — Політило (16, з пенальті).

Вилучений: Даллку («В», 32, повторне попередження).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024