Ліга Європи: завдяки черговому голу Кулача «Ворскла» здобула перші очки в турнірі

У поєдинку двох команд, які до очної зустрічі не набрали жодного балу, удача посміхнулася українському колективу.

Матч відбувався на стадіоні, який наступного року прийматиме фінал Ліги Європи. У першому таймі господарі, які мають вагоміший досвід міжнародних поєдинків, мали значну перевагу у володінні м’ячем, але, за виключенням удару головою Мічеля після кутового та штрафного у виконанні Садигова, фактично більше нічого біля воріт Шуста не створили.

Ще блідіше виглядала в атаці «Ворскла». У полтавців зовсім не клеїлися комбінаційні дії, підопічні Василя Сачка демонстрували великий брак у передачах. Лише на 33-й хвилині гостям вдалася більш-менш акцентована контратака, але подачу Ребенка перехопив Вагнер.

Зовсім інша гра пішла по перерві. Невдовзі після поновлення гри біло-зелені розіграли швидку комбінацію на половині поля суперника, Карека, який щойно вийшов на заміну, переадресував м’яч Кулачу, а Владислав, рухаючись паралельно лінії воріт, пробив здалеку. І хоча удар прийшовся безпосередньо у Вагнера, бразильський голкіпер «Карабаха» відбив м'яч у свої ворота. 0:1.

До речі, й у грі другого туру зі «Спортингом» «Ворскла» відкрила рахунок після чудового удару Кулача. Тоді довести гру до переможного завершення полтавцям не вдалося, цього ж разу вони встояли.

Господарі, пропустивши, активізувалися, і вже Шусту довелося переводити м’яч на кутовий з-під поперечини після потужного удару Зубіра. Небезпечним виглядав і штрафний, зароблений «Карабахом», але гостям пощастило — Гер’є, виконуючи стандарт із 17-ти метрів від воріт, влучив у свого гравця. Завдяки тому, що господарі були змушені ризикувати, у «Ворскли» з’явився простір для контратак, і декілька з них виглядали перспективними. Але забити більше не вдалося нікому.

У складі «Ворскли» до 78-ї хвилини відіграв Кулач, який брав участь в останньому зборі національної команди України. Окрім голу, Владислав відзначився отриманою жовтою карткою.

Ліга Європи. Груповий раунд. Група E. 3 тур

«Карабах» (Азербайджан) — «Ворскла» (Україна) — 0:1 (0:0)

Гол: Кулач (48).

«Карабах»: Вагнер, Гараєв, Медведєв, Славчев (Озобич, 58), Емегара (Мадатов, 59), Мічель, А. Абдуллаєв (Делардж, 69), Р. Ф. Садигов (к), Зубір, Жезнічак, Гер’є.

Запасні: Халльдоурссон, А. Гусейнов, Б. Гусейнов, Дінієв.

Тренер: Гурбан Гурбанов.

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Якубу (Карека, 46), Скляр, Кулач (Сергійчук, 78, Чижов, 90+2), Шарпар, Чеснаков (к), Сапай, Коломоєць, Даллку, Ребенок.

Запасні: Ткаченко, Габелок, Мисик, Одарюк.

Тренер: Василь Сачко.

Арбітр: Рой Райншрайбер (Ізраїль).

Попереджені: Зубір (64) — Кулач (4), Пердута (41), Даллку (77), Сергійчук (87).

25 жовтня. Баку. Олімпійський стадіон.

«Спортинг» (Португалія) — «Арсенал» (Англія) — 0:1 (0:0)

Ліга Європи. Визначився суперник «Бенфіки» Анатолія Трубіна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги Європ...

23.02.2024 13:20

Ліга Європи. «Бенфіка» Анатолія Трубіна дізналася свого суперника в 1/8 фіналу турніру

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи-2023/2024, в як...

22.02.2024 23:59

Ліга Європи. «Шахтар» програв «Марселю» й завершив єврокубковий сезон для України

Донецький «Шахтар» у матчі-відповіді стикового раунду Ліги...

15.02.2024 21:45