Збірна України провела останнє тренування перед грою з Чехією

Після роботи в режимі дворазових тренувань після матчу з Італією збірна України вже акцентовано готується до харківського поєдинку з Чехією і в понеділок провела останнє, передігрове заняття, яке перші 15 хвилин було відкритим для представників ЗМІ.

За останній тиждень у Харкові синьо-жовті так призвичаїлися до своєї резиденції й стадіону «Сонячний», де команда проводила тренування, що останні приготування та тактичні сюрпризи для чехів також вирішили опрацювати на цій маленькій арені з ідеального стану газоном.

Фото Павла Кубанова

Приємно, що в передігровому занятті взяли участь усі футболісти збірної. На передматчевій прес-конференції Андрій Шевченко повідомив, що вже одужали й кілька днів працюють у загальній групі Андрій Ярмоленко та Євген Макаренко. Хлопці дуже скучили за м'ячем і на тренування вийшли одними з перших. Серйозне налаштування на тренувальному занятті показав Ярослав Ракіцький, що першим же пострілом відправив м'яч у верхній кут воріт. Також адаптувалися в колективі і впевнено почувалися новачки — Ігор Пластун і Владислав Кулач, які напередодні пройшли посвячення у гравці збірної (нагадаємо, нападник «Ворскли» замінив травмованого Артема Кравця).

Фото Павла Кубанова

Окремо під наглядом тренера воротарів Педро Хари працювали голкіпери Андрій П'ятов і Денис Бойко, до компанії яких повернувся Андрій Лунін, що від'їжджав до Києва на гру проти Шотландії у складі молодіжної збірної України.

Фото Павла Кубанова

Незважаючи на розкуту атмосферу й легеньку розминку з м'ячами під наглядом тренера з фізпідготовки Івана Баштового, на початку заняття Андрій Шевченко зібрав команду в коло й розповів підопічним про акценти, на яких буде зосереджено увагу на останньому тренуванні перед матчем із чехами.

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини