Тарас Степаненко: «Виконати тактичні настанови й максимально викластися — ось наше завдання»

Разом із головним тренером збірної України Андрієм Шевченком у прес-конференції напередодні матчу з Чехією в Лізі націй взяв участь півзахисник національної команди Тарас Степаненко.

— Тарасе, збірники вже давно не були разом так довго…

— У збірній завжди чудовий мікроклімат, багато жартів. Насправді ми не так уже й багато часу перебуваємо разом, щоб це могло якось набриднути. Наша програма насичена подіями, готуємося в чудовій атмосфері.

— Напевно, вся команда дивилася гру Словаччина — Чехія. Які враження?

— Було помітно, що чехи дуже добре мотивовані, хоча нічого особливого вони не продемонстрували. Утім, перемогли вони заслужено.

— Що дав збірній України матч з Італією?

— Поєдинки з такими командами — це більш високий рівень. Італійські колективи завжди відрізняються грамотною тактикою, у них індивідуально сильні виконавці. Вони відпрацьовували з нами свої тактичні дії на гру з Польщею. Для нас це був дуже гарний суперник. Такі матчі — це величезний плюс для кожного нашого футболіста. Якщо ми хочемо грати в дивізіоні А Ліги націй, нам потрібно звикати протистояти таким командам, діяти агресивніше й гнучкіше тактично.

— Україну в завтрашньому поєдинку влаштує нічия. Чи не вплине це на ваші дії?

— На це ми особливо не дивимося. Ми граємо вдома, у нас хороша команда. Ми будемо намагатися перемогти, але ми повинні бути уважними, виконувати все, що нам каже тренерський штаб. Не варто все кидати й бігти всім уперед. Виконати тактичні настанови й максимально викластися — ось наше завдання.

— Чи звертали ви увагу під час перегляду гри чехів на Дочкала?

— Так, тренери акцентували увагу на його діях, він виконав дві гольові передачі в поєдинку зі Словаччиною. Але я не думаю, що це другий Роналду чи Мессі. Ми повинні звернути увагу на всю команду суперника. Якщо ми будемо сконцентровані, зможемо його нейтралізувати.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини