Прем’єр-ліга: «Динамо» перемогло «Маріуполь» у перенесеному матчі

Сьогодні в Маріуполі відбувся перенесений матч 4-го туру Прем’єр-ліги, в якому київські динамівці перемогли місцевий клуб та закріпилися на другому рядку в таблиці першості.

У серпні, коли була зіграна решта поєдинків 4-го туру чемпіонату України, «Маріуполь» із «Динамо» не зустрілися через завантаженість обох клубів у єврокубках. Із того часу кияни встигли провалити кваліфікацію до Ліги чемпіонів, не найкращим чином стартувати в Лізі Європи та зрештою перервати невдалу серію в попередньому матчі з «Десною». Приазовці ж, своєю чергою, після вильоту з Ліги Європи загальмували, але останнім часом також покращили результати, здобувши дві перемоги поспіль.

Підтвердити позитивні тенденції за підсумками зустрічі в середу вдалося гостям. Уже на 7-й хвилині Беньямін Вербич, який вимушено, через травму Бєсєдіна, був переведений на позицію центрфорварда, відгукнувся на подачу Циганкова з кутового та вразив ближній кут воріт Гальчука. 0:1. До речі, словенець відзначився і в попередній грі, із «Десною». Таким чином, можна стверджувати, що Вербич непогано почувається в «нерідному» амплуа.

Маріупольці не виглядали розгубленими та неодноразово наближалися до воріт киян, але реалізація моментів у їхньому виконанні була нульовою. Динамівці ж іще до перерви закріпили свою перевагу. Буяльський пробив у стійку, а після повторного удару у виконанні Гармаша Яворський зупинив м'яч рукою — жовта картка й пенальті. Циганков з 11-метрової позначки не схибив.

Господарі навіть після другого пропущеного м’яча не знітилися й продовжували турбувати Бойка, але динамівський голкіпер діяв надійно.

На 73-й хвилині в складі «Динамо» відбувся дебют — уперше в поєдинку за основний склад узяв участь один із лідерів молодіжної команди біло-синіх, півзахисник Євгеній Смирний. Більше визначних подій у другому таймі не відбулося.

За «Динамо» зіграли футболісти збірної України, які брали участь в останньому зборі: Бойко, Бурда, Сидорчук, Буяльський, Циганков (гол та гольовий пас).

4 тур

26.09.2018

«Маріуполь» — «Динамо» — 0:2 (0:2)

Голи: Вербич (7), Циганков (24, з пенальті).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32