Збірна України з пляжного футболу дізнається імена суперників на ІІ Європейських іграх вже наступного року

Збірна України з пляжного футболу, посівши сьоме місце в Суперфіналі Євроліги-2018, виборола право виступити на ІІ Європейських іграх у Мінську.

У стиковому поєдинку за сьоме місце цьогорічного розіграшу Євроліги збірна України з пляжного футболу виграла в Азербайджану — 5:1. Завдяки цьому підопічні Євгена Варениці здобули перепустку на ІІ Європейські ігри, що проходитимуть 21—30 червня 2019 року в столиці Білорусі.

Ці змагання проходять під егідою європейських олімпійських комітетів раз на чотири роки й відбудуться вдруге. Перші Ігри у 2015 році приймав Баку. 5730 учасників змагалися у 30-ти видах спорту, серед яких був і пляжний футбол. Наша команда брала участь у турнірі в Азербайджані й посіла там шосте місце. У загальному медальному заліку Україна стала восьмою, здобувши 46 нагород (вісім золотих, 14 срібних та 24 бронзові).

У Мінську планують дещо зменшити кількість видів спорту та учасників. Передбачають, що на ІІ Європейських іграх змагатимуться 4000 атлетів із 50-ти країн у 15-ти видах спорту (23 дисципліни). Утім, пляжний футбол залишився в програмі, незмінною є й кількість учасників турніру — вісім. Спеціально до Ігор у Мінську зведуть нову арену для пляжних видів спорту, що вміщуватиме 1500 глядачів.

Фото minsk2019.by

Усі учасники змагань із пляжного футболу вже визначилися. Окрім збірної України, на ІІ Європейські ігри кваліфікувалися господарі турніру — збірна Білорусі. Також перепустки отримали Іспанія, Італія, Росія, Португалія, Швейцарія й Румунія. Жеребкування групового раунду відбудеться навесні наступного року.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00