Головний тренер збірної Чехії Карел Яролім: «Рахунок матчу з Україною міг би бути іншим»

Після стартового матчу Ліги націй Чехія — Україна (1:2) головний тренер господарів поля Карел Яролім не приховував свого розчарування результатом:

«Мені дуже шкода, адже ми пропустили не тільки м'яч на останніх хвилинах матчу, але й м'яч на останніх хвилинах першого тайму. Моментів було багато у воріт обох команд. Отже, рахунок зустрічі міг бути зовсім іншим.

Ми знали найкращі якості українських футболістів. Цей матч тільки їх підтвердив. Так, ми забили, але після цього наші гравці не встигали закривати суперника в середній зоні.

Я збирався змінити тактику у другому таймі, але сподівався, що перша половина закінчиться на нашу користь».

18.09.2022 15:05

Гравці збірної України Волинець та Піхальонок поділилися враженнями від підготовки до матчів Ліги націй

Гравці збірної України Євген Волинець та Олександр Піхальонок розповіл...

04.05.2022 18:14

Гравці збірної України поділилися враженнями від роботи в перші дні тренувального збору в Словенії

Гравці збірної України прокоментували роботу на початку навчально-трен...

16.05.2021 14:05

Попов і Трубін поділилися експрес-враженнями від першого дня роботи збірної України в Харкові

Гравці збірної України Денис Попов та Анатолій Трубін прокоментували п...

09.11.2020 15:02

У складі збірної Польщі напередодні товариського матчу з командою України відбулися зміни

Одразу три гравці збірної Польщі не допоможуть своїй команді в то...