Геннадій Приходько: «Аматори з Лебедина довели, що вміють добре захищатися»

Ледь не завершилося сенсацією чергове кубкове протистояння аматорів із Лебедина з командою майстрів, цього разу — «Гірником». Криворіжцям тільки наприкінці поєдинку вдалося вирівняти становище (1:1), а в серії післяматчевих пенальті саме їм дістався щасливий квиток до наступного раунду (4:2).

— «ЛНЗ-Лебедин», хоч і має аматорський статус, проте в його лавах не бракує гравців, які мають досвід виступів на професіональному рівні, — говорить головний тренер «Гірника» Геннадій Приходько. — І варто було господарям вже в дебюті вийти вперед, як вони стали грати по рахунку, зосередившись на обороні.

І хоча команда з Лебедина доволі організовано захищалася, це не перешкоджало нам, особливо в другому таймі, створювати гольові моменти. А от з реалізацією знову виникли проблеми. Ми зобов’язані були перемагати в основний час, а не проходити ще випробування серією післяматчевих пенальті, де багато залежить від фортуни. На щастя, обійшлося, але нам є над чим працювати. Передусім — над гострим останнім пасом, ударною технікою.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини