Руслан Костишин: «На відміну від суперника, ми своїми моментами не скористалися»

Одне з найцікавіших протистоянь другого попереднього етапу розіграшу Кубка України відбулося в Петрові, де «Інгулець» приймав «Колос» (1:0).

— Це була справжня кубкова битва, в якій ніхто не хотів поступатися, — каже головний тренер «Колоса» Руслан Костишин. — Кілька днів тому ми зіграли в Ковалівці з «Інгульцем» унічию в першості України, і поєдинок у Петрові ще раз підтвердив рівність суперників. А за такого перебігу подій на полі, як правило, хто відкриває рахунок, той і виграє. До речі, я, як і колега з «Інгульця» Сергій Лавриненко, дав можливість проявити себе тим виконавцям, яким бракувало ігрової практики в календарних матчах.

На жаль, на відміну від «Інгульця», ми свої гольові моменти змарнували, хоча їх тільки стовідсоткових було три. І, повірте, справа не у фортуні, а в майстерності. Все вирішив один епізод, в якому нападник «Інгульця» проявив себе з найкращого боку.

Звичайно, прикро так швидко сходити з кубкової дистанції, але сподіваюсь, аналіз наших помилок у поєдинку в Петрові допоможе в майбутньому уникати їх у першості.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини