Едвард Кобак: «Будемо намагатися виграти меморіал Баннікова за рахунок бажання та самовіддачі»

Півзахисник юнацької збірної України (U-17) Едвард Кобак, який в рамках меморіалу Віктора Баннікова забив уже два м'ячі у ворота суперників, підбив підсумки впевненого старту синьо-жовтих у міжнародному турнірі.

— Вважаю, що в обох іграх ми виграли цілком зваслужено, — сказав півзахисник збірної. — Як у матчі зі Словаччиною, так і в грі проти Литви ми намагалися діяти першим номером. Нам вдалося нав'язати суперникам свою гру та перемогти. Хоча з Литвою було трохи легше. Ми намагалися пресингувати суперників із перших хвилин, і це допомогло нам забивати швидкі м'ячі.

Звичайно, радий, що забив на турнірі вже двічі. За збірну я грав не так часто, тому буду намагатися прогресувати і надалі, тим паче, що у мене в кар’єрі з’явився новий виклик після переходу із «Дніпра» до «Шахтаря».

Знаю, що збірна Грузії в останні два роки вигравала меморіал Баннікова. Завдання здобути кубок будь-якою ціною тренери перед нами не ставили. Але ми спілкувалися і обговорювали, що будемо намагатися виграти турнір за рахунок бажання та самовіддачі. Ми підтримуємо один одного і надалі намагатимемося радувати прихильників збірної.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини