«Житлобуд-1» із максимальним результатом вийшов до 1/16 фіналу Ліги чемпіонів!

Третя перемога поспіль у 6-й відбірній групі дозволила жіночій команді «Житлобуд-1» із Харкова виграти кваліфікаційний раунд і вийти до 1/16 фіналу Ліги чемпіонів.

Після перемог над мальтійською «Біркіркарою» (8:0) та валлійським «Кардіфф Мет» (5:2) харківському «Житлобуду-1» для здобуття першого місця в 6-й відбірній групі в поєдинку з румунською «Олімпією» вистачило б і нічиєї.

Однак у сьогоднішньому матчі на харківському ОСК «Металіст» підопічні Валентини Котик явно вирішили не ризикувати. Зустріч пройшла за великої переваги українок.

У першому таймі харків'янкам вдалося спрямувати м'яч до сітки воріт суперниць лише раз. На 36-й хвилині Надія Куніна переграла свою візаві на правому фланзі й сильно низом пробила в дальній кут. 1:0.

У другій половині гри справи пішли веселіше. На початку тайму Дар'я Апанащенко обійшла трьох захисників «Олімпії» і влучно пробила. А ще за 21-у хвилину Апанащенко оформила дубль. Після подачі кутового вона вистрибнула вище за всіх у штрафному майданчику румунок. 3:0.

Усе, на що спромігся супротивник, це відіграти один м'яч за рахунок зусиль Крістіни Карп. Отже, 3:1 — перемога «Житлобуду-1», який вийшов до 1/16-ї Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Відбірний етап. Група 6

3 тур

13.08.2018

«Житлобуд-1» — «Олімпія» — 3:1 (1:0)

Голи: Куніна (36), Апанащенко (50, 71) — Карп (72).

«Житлобуд-1»: Шульга, Голиш, Петрик, Апанащенко, Утицьких, Ж. Саніна, Кочнєва (Мозольська, 74), Андрущак, Куніна, Шевчук, Вороніна.

Попередження: Шульга — Чолаку, Бороді, Карп.

1

Отже, тепер чекатимемо на 17 серпня, коли жеребкування визначить суперника нашої команди в 1/16-й Ліги чемпіонів. Матчі цієї стадії турніру заплановано на 12/13 та 26/27 вересня. Фінал жіночої Ліги чемпіонів цього сезону відбудеться 18 травня 2019 року в Будапешті на стадіоні «Ференцварош».