Ліга чемпіонів серед жіночих команд. «Житлобуд-1» у кроці від перемоги в групі

Підопічні Валентини Котик здобули чергову звитягу у відбірному етапі Ліги чемпіонів.

Після перемоги над мальтійською «Біркіркарою» (8:0) у другому поєдинку своєї відбірної групи харківська команда обіграла валлійський «Кардіфф Мет». У першу десятихвилинку українки відзначилися двічі — забили Юлія Шевчук і Ольга Овдійчук. Суперниці відіграли один м’яч, а перед перервою відзначилася Ірина Кочнєва.

У другому таймі «Житлобуд-1» змусив валлійок забити у власні ворота. «Кардіфф Мет» знову скоротив відставання, а крапку в поєдинку поставила Дар’я Апанащенко — 5:2 на користь українок.

Із негативних моментів відзначимо вилучення Ольги Овдійчук. Один із лідерів нашої команди пропустить третій поєдинок відбірного етапу.

В іншому матчі другого туру румунська «Олімпія» впевнено обіграла «Біркіркару». У понеділок, 13 серпня, лідери квартету в очній дуелі визначать між собою переможця відбірного етапу.

Нагадаємо, до 1/16 фіналу Ліги чемпіонів потраплять переможці кожної з 10-ти груп, а також дві найкращі команди, які посядуть другі місця.

Ліга чемпіонів. Відбірний етап. Група 6

2 тур

10.08.2018

«Кардіфф Мет» «Житлобуд-1» 2:5 (1:3)

Голи: Вестгофф (25), Мюррей (76) — Шевчук (5), Овдійчук (10), Кочнєва (39), Фінч (59, автогол), Апанащенко (87).

«Житлобуд-1»: І.Саніна, Голиш, Утицьких, Ж.Саніна, Кочнєва, Андрущак, Куніна, Шевчук (Петрик, 71), Апанащенко, Овдійчук, Вороніна (Мозольска, 69).

Вилучення: Овдійчук (65).

Попередження: Тернер, Річардсон, Фінч — Овдійчук, Вороніна, Мозольска.

«Олімпія» «Біркіркара» 6:1