Тарас Степаненко: «Ставлюся до ролі капітана команди дуже серйозно»

Півзахисник донецького «Шахтаря» та збірної України Тарас Степаненко розповів про старт гірників у чемпіонаті України, новачків команди і свою роль капітана в колективі Паулу Фонсеки.

— Тарасе, як ви оцінюєте старт «Шахтаря» в новому чемпіонаті і чого очікуєте від найближчого матчу з «Арсеналом-Київ»?

— Не бачив гри киян, але знаю, що вони посіли перше місце в першій лізі. Ми недавно грали з «Десною», яка теж виступала в першому дивізіоні, і мені дуже сподобалася ця команда. Вважаю, що рівень «Арсеналу» повинен бути не нижче за рівень «Десни». Тому на нас чекає непростий матч.

— «Шахтар» поповнили кілька новачків. Як їх прийняли в колективі?

— Хлопці приїхали ще під час зборів, тому був час познайомитися, зрозуміти, хто як грає. Зрозуміло, що хлопцям потрібен час, щоб влитися в колектив, зрозуміти культуру України, який тут футбол. Я впевнений, що, коли опиняєшся в іншій країні, не так все просто. Ми всіляко підтримуємо хлопців. Згодом вони покажуть, за що їх сюди взяли, тому що це гравці з дуже великим талантом.

— У матчі з «Десною» ви були капітаном команди, але зараз повернувся Тайсон. Хто буде в цій ролі в матчі з «Арсеналом»?

— У нас є капітан — Тайсон. Але поки він був відсутній, капітаном був я. Думаю, що в наступному матчі він вийде з пов'язкою, а я тоді буду вже підміняти його. Ця роль дуже відповідальна. Треба правильно поводитися на полі, представляючи команду. Ставлюся до цього дуже серйозно.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини