Сергій Шевцов: «Щасливі, що в кубковому матчі за нічийної гри вирвали перемогу»

Директор МФК «Кристал» Сергій Шевцов поділився враженнями від кубкового протистояння херсонської команди з новокаховською «Енергією».

— У цього поєдинку був особливий підтекст. Зустрічалися команди з однієї області. У таких випадках відповідальність за результат зростає. Відрадно, що за нічийної гри херсонцям вдалося вирвати перемогу: під час однієї зі стрімких атак Андрій Барладим забив гол, і хоча наприкінці матчу господарі вперто штурмували наші ворота, проте ми не тільки вистояли, але й могли відзначитися ще, взявши на озброєння контрвипади. Сподіваюся, футболісти «Кристалу» на цьому не зупиняться, ми дуже хочемо, аби до Херсона завітала елітна команда.

— Ми звикли бачити вас на тренерському містку, та після повернення «Кристалу» до другої ліги ви очолили футбольний клуб…

— Знаєте, це аж ніяк не перешкоджає мені активно допомагати виконуючому обов’язки головного тренера Олександру Овчинникову, який ще зовсім недавно виступав під моїм керівництвом за «Кристал» на позиції флангового нападника. Коли торік у Херсоні завдяки старанням міських владних структур вирішили створити муніципальний ФК і запропонували мені стати біля його керма, то я відразу ж погодився, бо усвідомлював, що зможу принести користь, адже вже мав досвід клубної роботи, працюючи в новокаховській «Енергії». Поки що гріх нарікати. Те, що нам обіцяли, виконується, і наше завдання — відповідати на це видовищним футболом.

— Чи задоволені ви проведеною селекційною роботою? Яке завдання стоїть перед командою?

— Новачки виправдовують сподівання, але ми перебуваємо в активному пошуку. За «Кристал» поки що заявлено 17 футболістів, і ми думаємо вже найближчим часом підсилитися ще чотирма-п’ятьма виконавцями, що підвищить конкуренцію за місце в стартовому складі. Що ж до завдання на сезон, то ми хочемо пробитися до чільної п’ятірки у групі «Б». Утім, головне — своєю грою повернути вболівальників на стадіон.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини