Геннадій Зубов: «Нерви наших хлопців у серії пенальті виявилися міцнішими»

Головний тренер переможців чемпіонату ДЮФЛУ серед команд U-15 Геннадій Зубов прокоментував успіх донецького «Шахтаря» у фінальній грі проти київського «Динамо», яка відбулася 1 липня в Щасливому й завершилася перемогою гірників у серії пенальті (7:6):

— Для наших хлопців це перше чемпіонство, до якого вони йшли два роки. На мій погляд, фінал вийшов видовищним, з інтригою й тримав у напрузі всіх нас до фінального свистка. Хлопці виявили характер, причому це стосується також і нашого суперника, який зрівняв рахунок на останній хвилині основного часу.

Серія пенальті — це психологічна боротьба. Але нам пощастило трохи більше, ми психологічно виявилися більш витриманими і перестрибнули цей бар'єр. Хоч ми і пропустили гол наприкінці матчу, але гідно впоралися із цим моментом і виграли серію пенальті, довівши, що гідні чемпіонства.

Безумовно, протистояння «Динамо» та «Шахтаря» існує й на дитячо-юнацькому рівні. Ми ставимося до нього як до «класіко», усі наші футболісти це розуміють та усвідомлюють.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини