Чемпіонат світу 2026 року прийматимуть одразу три країни!

Сьогодні на 68-му Конгресі ФІФА було прийнято рішення, що господарями чемпіонату світу 2026 року стануть одразу три країни  США, Канада та Мексика. 

У голосуванні ця заявка перемогла заявку Марокко (134:65).

До речі, наприкінці травня в київському Будинку футболу з робочим візитом побували президенти федерацій футболу США та Мексики, Карлос Кордейро й Десіо де Марія, та генеральний секретар Федерації футболу Канади Петро Монтополі. Під час зустрічі закордонні гості презентували президенту Федерації футболу України Андрію Павелку спільну заявку трьох країн на проведення чемпіонату світу з футболу у 2026 році. За словами Карлоса Кордейро, спортивна інфраструктура США, Мексики та Канади вже зараз готова до проведення цього величного футбольного дійства, а середня місткість усіх заявлених до участі в ЧС стадіонів, а їх більше 20-ти, становить близько 68-ми тисяч місць.

«Одним із головних принципів нашої заявки є єдність. Ми досягли взаєморозуміння з нашими колегами з Мексики та Канади в усіх ключових питаннях підготовки до ЧС-2026. І в цьому основна перевага нашої заявки», — відзначив тоді президент Федерації футболу США.  

Додамо, що на ЧС-2026 вперше в історії виступатимуть 48 збірних.

Нагадаємо, що ЧС-2022 відбудеться в Катарі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини