Андрій Павелко: «Перед нашими очима творилася історія успіху України»

Під час зустрічі з представниками українських ЗМІ президент ФФУ Андрій Павелко підбив підсумки проведення в столиці України фінальних матчів Ліги чемпіонів.

— Чудове проведення в Києві фіналу жіночої Ліги чемпіонів 24 травня та фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 26 травня, напевно, залишило у гостей нашої країни яскраві враження, — сказав президент ФФУ. — Перед нашими очима творилася історія успіху України, міста Києва, стадіону НСК «Олімпійський», який за результатами проведення фіналу отримав від УЄФА елітний статус. Вважаю, що це неабияке досягнення для нашої країни та для чудового стадіону, яким ми пишаємося. Багато було зроблено для того, щоб він відповідав цим вимогам.

«Виконали всі завдання, поставлені УЄФА»

Звісно, протягом року було багато питань щодо організації, ми отримали від УЄФА дуже об’ємний контракт. Єдиною організацією для УЄФА, яка вважалася такою, що проводить фінали, була Федерація футболу України, яка взяла на себе всю відповідальність. І на початковому етапі, і в подальшому було непросто зробити так (хоча, може, це й залишилося за кадром), щоб усе було виконано на найвищому рівні. Я вдячний президенту УЄФА Александеру Чеферіну за високу оцінку роботи ФФУ, всіх служб. Сьогодні з трибуни Верховної Ради я висловив вдячність і оргкомітету, який очолював голова Адміністрації Президента України Ігор Райнін, і Президенту України Петру Порошенку, який дуже вчасно приймав рішення, що були потрібні, за нашими заявками, парламенту України, який ухвалив низку законопроектів, що забезпечили виконання наших гарантій перед УЄФА, та, звісно, уряду, який виконав усі завдання, поставлені перед нами Європейським футбольним союзом. Низький уклін також команді мера Києва Віталія Кличка, яка продемонструвала високий професіоналізм та дала нам можливість пишатися містом.  

«Є підстави подати заявки на фінал Ліги Європи та матч за Суперкубок УЄФА»

У підсумку тепер ми бачимо можливість подання заявки від України на проведення фіналу Ліги Європи та матчу за Суперкубок УЄФА. За ініціативою Президента України Петра Порошенка вже створений відповідний оргкомітет. Ми обов’язково будемо претендувати на проведення цих поєдинків, причому це буде не тільки Київ — також будемо розглядати такі міста, як Харків, Львів, Одеса, Дніпро. Упевнений, що кожне з цих міст заслуговує прийняти гостей цих європейських футбольних форумів. Це будуть заявки на роки починаючи з 2020-го, тому що міста проведення попередніх фіналів уже визначені.

Я впевнений, що той результат, який продемонстровали тут, у Києві, та злагоджена робота правоохоронних органів із забезпечення безпеки гостей дають нам право пишатися. Показовою була різниця в рівні прийому гостей, рівні забезпечення їхньої безпеки між київським фіналом та вирішальним поєдинком Ліги Європи у французькому Ліоні. Ми відпрацювали в цьому плані на настільки високому рівні, що показали гарний приклад для майбутніх фіналів у Мадриді та Стамбулі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
07.10.2023 09:00

Вітаємо Андрія Павелка з днем народження!

Бажаємо міцного здоров’я, найважливішого для кожного українця &m...

11.07.2023 17:04

Офіційно. Судове рішення про відсторонення Андрія Павелка від посади президента УАФ скасоване

Суд не продовжив рішення про відсторонення Андрія Павелка від посади п...

28.06.2023 13:00

Адвокати розповіли про перебіг досудового розслідування та суть самої справи проти керівництва УАФ

У столичному Будинку футболу відбулася прес-конференція щодо спра...

Підписатися на новини