Діти Краматорська отримали комплекти нової футбольної форми від ФФУ

1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, футбольна команда «Авангард» міста Краматорськ Донецької області отримала комплекти нової футбольної форми.

Федерація футболу України спільно з ІА «Центр новин» передала для дітей Донецької області комплекти нової футбольної форми Joma, яку вдалося закупити завдяки проведенню благодійного футбольного матчу «Парламентський кубок-2018» між збірною народних депутатів та збірною журналістів України, що відбувся 21 квітня 2018 року на стадіоні імені Віктора Баннікова.

Цей матч проходив за підтримки голови Федерації футболу Донецької області Максима Єфімова.

Директор футбольної команди «Авангард» Андрій Безсонний розповів, що нова екіпіровка викликала бурю емоцій у дітей.

«Це стало справжнім сюрпризом для дітей Краматорська. Вони в захваті і вже в найближчих матчах гратимуть у новій формі. Дякую організаторам «Парламентського кубку» за такий спортивний подарунок і за те, що підтримуєте дітей зі сходу України», — сказав Безсонний.

 

Він також зазначив, що 2 червня відбудеться урочиста лінійка-закриття футбольного сезону серед дитячих команд Донеччини, і ще один комплект форми отримають діти міста Миколаївка Слов’янського району Донецької області.

Нагадаємо, що нещодавно Федерація футболу України разом з ІА «Центр новин» підтримала проведення турніру пам’яті полковника Павлова.

За матеріалами ІА «Центр новин» 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини