Львівська «Енергія» вп’яте виграла Кубок України з футзалу

У фінальному поєдинку підопічні Валерія Легчанова переграли івано-франківський «Ураган».

Футзальний вік-енд у Запоріжжі завершився яскравою битвою за трофей між «Енергією» та «Ураганом». В Екстра-лізі справи краще йдуть у львів’ян, обидва очні поєдинки проти іванофранківців у чемпіонаті також залишилися за зелено-білими. Тому фаворитом протистояння виглядала саме команда Валерія Легчанова.

У півфіналі «Енергія» в непростому поєдинку здолала київську «Альтернативу» — 3:2. У кінці матчу аматорська команда цілком могла зрівняти рахунок, але не реалізувала 10-метровий. А от «Ураган» без проблем переміг господарів Фіналу чотирьох із «АРПІ Запоріжжя», забивши чотири рази.

У першому таймі фіналу спостерігалася рівна гра. На 4-й хвилині Тарас Кузь вивів «Енергію» вперед, перегравши Євгена Іваняка ударом у ближній кут після прориву правим флангом. Проте незабаром Ігор Корсун зрівняв рахунок, замкнувши простріл зліва.

За декілька секунд львів’яни знову забили — нестримний Кузь після розіграшу кутового залишися сам і з лінії штрафного майданчика розстріляв ворота суперників. Проте на перерву команди пішли за рівного рахунку. На останній хвилині першого тайму Андрій Сімка після помилки оборони «Енергії» впевнено переграв Володимира Кардаша — 2:2.

Однак друга половина зустрічі залишилася за п’ятою командою Екстра-ліги. На 24-й хвилині Олег Легендзевич п’ятою підправив дальній удар партнера і знову вивів номінальних гостей уперед. Незабаром оформив хет-трик Кузь, який виявився першим на добиванні. «Енергія» могла збільшити перевагу на 29-й хвилині, але «Ураган» врятувала штанга.

Іванофранківці пішли ва-банк, випускаючи п’ятого польового гравця, однак забити ніяк не могли. А на 38-й хвилині львів’яни вдало розіграли аут, і Легендзевич оформив дубль. Після цього «Ураган» нарешті реалізував більшість — відзначився Юліан Горбатий. Однак перевага суперників була занадто солідною, тому гарячої кінцівки зустрічі не вийшло.

«Енергія» вп’яте в історії і вперше з 2014 року стала володарем Кубка України з футзалу.

Кубок України з футзалу

Півфінали

«Ураган» (Івано-Франківськ) — «АРПІ Запоріжжя» (Запоріжжя) — 4:0

Голи: Корсун (3), Сімка (5), Микитюк (38), Шотурма (39).

«Альтернатива» (Київ) — «Енергія» (Львів) — 2:3

Голи: Атаманенко (2), Бич (35) — Танський (19, 24), Федюк (35).

Фінал

«Ураган» (Івано-Франківськ) — «Енергія» (Львів) 3:5

Голи: Корсун (7), Сімка (20), Горбатий (39) — Кузь (4, 7, 25), Легендзевич (24, 38).

14.07.2023 14:04

Vbet Екстра-ліга: визначено дати та умови проведення чемпіонату України з футзалу

Відбулася нарада керівників клубів Vbet Екстра-ліги, яка проходила під...

30.04.2023 16:41