Ліга Європи. «Динамо» спробує перестрибнути римський бар’єр

Сьогодні київське «Динамо» спробує утретє у своїй історії пробитися до чвертьфінальної стадії Ліги Європи УЄФА.

На київському НСК «Олімпійський» на українську команду, кістяк якої складають гравці нашої національної збірної, чекає другий двобій з італійським «Лаціо». Нагадаємо, що перша зустріч суперників, у Римі, закінчилася бойовою нічиєю — 2:2. У грі на «Стадіо Олімпіко» чудово себе проявив півзахисник збірної України Віктор Циганков. Він записав на свій рахунок гол та результативну передачу, що дозволило йому стати кращим футболістом усього ігрового дня в Лізі Європи.

До поєдинку з італійцями кияни підходять, утративши Дениса Гармаша, який у Римі заробив вилучення. Суперник прибув до Києва вчора і, що цікаво, відмовився від традиційного тренування на місці сьогоднішнього двобою.

Трохи приємної історії

Додамо, що обидві попередні спроби динамівців подолати бар’єр 1/8 фіналу Ліги Європи виявилися вдалими. У сезоні-2010/2011 «Динамо» за сумою двох матчів обіграло англійський «Манчестер Сіті» (2:0, 0:1), але у чвертьфіналі поступилося португальській «Бразі» (1:1, 0:0).

У сезоні-2014/2015 українська команда пройшла англійський «Евертон» (1:2, 5:2), але знову ж таки в 1/4-й зійшла з дистанції. Кривдником киян стала італійська «Фіорентина» (1:1, 0:2).

Усі матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

15.03.2018

«Динамо» — «Лаціо» — 20.00 (перший матч — 2:2)

«Локомотив» — «Атлетико» — 18.00 (перший матч — 0:3)

«Атлетик» — «Марсель» — 20.00 (перший матч — 1:3)

«Вікторія» — «Спортинг» — 20.00 (перший матч — 0:2)

«Зеніт» — «РБ Лейпциг» — 20.00 (перший матч — 1:2)

«Арсенал» — «Мілан» — 22.05 (перший матч — 2:0)

«Ліон» — ЦСКА — 22.05 (перший матч — 1:0)

«Зальцбург» — «Боруссія» Д — 22.05 (перший матч — 2:1)