Ліга Європи. Завдяки двом голам-красеням «Динамо» повертається з Італії з перспективною нічиєю

У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи київське «Динамо» в Римі зіграло внічию з «Лаціо».

Першим з українських грандів у березні до Риму навідалося «Динамо». Якщо наступного тижня зустріч «Шахтаря» з «Ромою» в Лізі чемпіонів буде вирішальною, то кияни з «Лаціо» провели лише перший поєдинок, тож остаточно з'ясують стосунки 15 березня в Києві на НСК «Олімпійський» у матчі-відповіді.

На римському ж стадіоні з аналогічною назвою віце-чемпіони України більшу частину першого тайму провели в захисті, і декілька разів під час атак римлян їм відверто щастило. Ближче до перерви кияни потроху налагодили комбінаційні дії, а на початку другого тайму повели в рахунку. Віктор Циганков після скидки головою Артема Бєсєдіна приборкав м’яч та влучно пробив п’ятою. Господарям знадобилося лише дві хвилини, аби відігратися — Феліпе Андерсон асистував Іммобіле. А невдовзі забив і сам бразилець, який цього вечора завдав біло-синім чимало клопоту. 2:1.

Але кияни не склали руки, і Мораєс, який розпочинав поєдинок у запасі, прекрасним ударом здалеку зрівняв рахунок. Асистував нападнику «Динамо» Циганков, який цієї весни демонструє чудову результативність.

У стартовому складі команди Олександра Хацкевича виявилося шість гравців збірної України — Бойко, Буяльський, Циганков (гол та гольовий пас), Гармаш, Морозюк, Бесєдін (гольовий пас). Усі вони відіграли повний матч. У пасиві Бойка — попередження, Гармаша — вилучення за розмови після фінального свистка.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Перший матч

«Лаціо» (Італія) — «Динамо» (Україна) — 2:2 (0:0).

Голи: Іммобіле (54), Феліпе Андерсон (62) — Циганков (52), Мораєс (79).

«Лаціо»: Стракоша, Уоллас (Нані, 85), де Врей, Раду, Баста (Патрик, 74), Мурджа (Пароло, 74), Лукас, Милинкович-Савич, Лукаку, Феліпе Андерсон, Іммобіле.

Запасні: Герр’єрі, Баштуш, Луїс Альберто, Філіпе Кайседо.

Тренер: Сімоне Індзагі.

«Динамо»: Бойко, Кенджора, Бурда, Кадар, Піварич, Шапаренко (Мораєс, 67), Буяльський, Циганков, Гармаш, Морозюк, Бєсєдін.

Запасні: Рудько, Шепелєв, Гонсалес, Хачеріді, Миколенко, Алібеков.

Тренер: Олександр Хацкевич.

Арбітр: Іван Кружляк (Словаччина).

Попереджені: Мурджа (63), Милинкович-Савич (72), Лукаку (81) — Піварич (36), Кадар (69), Гармаш (70), Бойко (90+1).

Вилучення: Гармаш (90+6).

08.03.2018. Рим. Олімпійський стадіон.

Усі перші матчі 1/8 фіналу

«Мілан» — «Арсенал» — 0:2

Голи: Мхітарян, 15, Ремсі, 45.

«Атлетико» — «Локомотив» — 3:0

Голи: Сауль, 22, Дієго Коста, 47, Коке, 90.

«Боруссія» Д — «РБ Зальцбург» — 1:2

Голи: Шюррле, 62 — Беріша, 49, з пенальті, 56.

ЦСКА — «Ліон» — 0:1

Гол: Марсело, 68.

«Лаціо» — «ДИНАМО» К — 2:2

Голи: Іммобіле, 54, Феліпе Андерсон, 62 — Циганков, 52, Мораєс, 79.

«Марсель» — «Атлетик» — 3:1

Голи: Окампос, 1, 58, Пайєт, 14 — Адуріц, 45, з пенальті.

Євро-2024. Кадри збірної України у відбірному турнірі: Віктор Циганков

У відборі Євро-2024 півзахисник іспанської «Жирони» Віктор...

10.03.2024 00:01

Гольова передача Віктора Циганкова допомогла «Жироні» виграти матч чемпіонату Іспанії

У 28-му турі іспанської Ла Ліги «Жирона» футболістів збірн...

03.03.2024 21:38