Бомбардири збірної України: синхронний рух угору Віктора Циганкова та Руслана Маліновського
Після півфінального матчу плей-офф відбору ЧС-2022 проти Шотландії в Глазго, який збірна України виграла з рахунком 3:1, ми вже відзначали пересування реєстром найкращих бомбардирів нашої національної команди Андрія Ярмоленка й Романа Яремчука.
Як відомо, після цього поєдинку синьо-жовті провели ще чотири зустрічі, в яких, окрім інших, забивали Віктор Циганков та Руслан Маліновський, що довели лік своїх голів у складі збірної України до семи. Півзахиснику київського «Динамо» такий показник дозволив піднятися на 18-е місце в загальному реєстрі, а хавбеку італійської «Аталанти» — на 20-у сходинку, адже Віктор витратив на це досягнення 40 матчів, а Руслан — 49.
2026: які події чекають на український футбол у новому році
2026 року на наші команди чекають нові важливі події. Пропонуємо...
Вік-енд для легіонерів збірної України: дубль Ваната й гольові передачі Судакова й Зубкова
Минулого вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило дев'ятеро ле...
WhiteBIT і національна збірна України з футболу продовжують співпрацю: криптобіржа підвищує статус до титульного партнера
Найбільша за трафіком європейська криптобіржа WhiteBIT продовжує співп...
Вік-енд для легіонерів збірної України: гол Ваната, результативна передача Маліновського та кубкові провали Зінченка, Миколенка й Забарного
Минулого ігрового вік-енду на поле у складах своїх клубів виходило сем...