У Миколаївській області провели турнір на підтримку Збройних сил України за участі військових та робітників поліції

Арбузинська громада Миколаївської області організувала проведення футбольного турніру, головною метою якого була підтримка Збройних сил України.

У заході взяли участь чотири футбольні команди — «Арбузинка», ТВТ (Південноукраїнськ), «АТГ ВПП Атомна Електростанція» (Південноукраїнськ) та «Семенівка», повідомляє Асоціація футболу Миколаївської області. 

Фото facebook.com/oleksandr.balakin

За підсумками змагань перше місце посіла команда «АТГ ВПП Атомна Електростанція», друге — «Семенівка», а третє — «Арбузинка». ТВТ отримала почесний кубок за участь у турнірі.

Кращими гравцями було визнано Сергія Звекова, Олександра Народового, Максима Лупана та Володимира Карпова, які були нагороджені індивідуальними призами.

Фото facebook.com/oleksandr.balakin

Відзначимо, що у складі переможців з «АТГ ВПП Атомна Електростанція» виступали наші захисники — військові та співробітники поліції. 

Голова Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний подякував голові Арбузинської громади Євгену Травянку та директору ДЮСШ Петру Пигиді за організацію та проведення футбольного турніру.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.09.2025 15:06

«Відкриті фестивалі футболу» в селі Усатове, що на Одещині

20 вересня в селі Усатове відбулися «Відкриті фестивалі футболу&...

19.09.2025 21:34

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень, зокрема:...

19.09.2025 11:00

Юні футболісти Харківщини відвідали стадіон «Металіст»

15 вересня з ініціативи голови Харківської обласної асоціації футболу...

12.09.2025 10:31

У Тернополі вручили дипломи та ліцензії тренерам масового футболу

10 вересня в Тернопільському національному педагогічному університеті...

Підписатися на новини