Вік-енд для легіонерів збірної України: перемога Забарного над чемпіоном Англії та гол Довбика в Італії

Минулий ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яких Сергій Ребров запрошував на жовтневі матчі Ліги націй та які пропускали ці поєдинки через травми, чітко вклався у два календарні дні.

У суботу, 2 листопада в межах 10-го туру англійської Прем’єр-ліги «Арсенал» Олександра Зінченка (вийшов на заміну на 61-й хвилині) поступився на виїзді «Ньюкаслу» (0:1), «Борнмут» Іллі Забарного (повний матч) удома сенсаційно здолав чинного чемпіона країни, «Манчестер Сіті» (2:1), а «Евертон» Віталія Миколенка (повний матч) у битві аутсайдерів програв на чужому стадіоні «Саутгемптону» (0:1).

У 12-му турі австрійської бундесліги ЛАСК Максима Таловєрова (вийшов на заміну на 66-й хвилині) розійшовся в рідних стінах миром із «Хартбергом» (1:1).

У 10-му турі португальської Прімейри «Бенфіка» Анатолія Трубіна (повний матч) на чужому стадіоні перемогла «Фаренсе» (2:1).

У неділю, 3 листопада «Челсі» Михайла Мудрика (вийшов на заміну на 70-й хвилині) у матчі АПЛ у Манчестері зіграв унічию з місцевим «Юнайтед» (1:1).

Зрештою, в 11-му турі італійської Серії А «Рома» Артема Довбика (замінений на 74-й хвилині), що відзначився забитим м’ячем, поступилася на виїзді «Вероні» (2:3).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.10.2025 23:45

Відбір ЧС-2026. Збірна України в Кракові обіграла команду Азербайджану

Сьогодні, 13 жовтня в Кракові національна збірна України проводила сві...

10.10.2025 23:41

Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «З Ісландією завжди дуже важко грати»

Після матчу відбору ЧС-2026 з Ісландією в Рейк'явіку (5:3 на користь с...

10.10.2025 22:50

Відбір ЧС-2026. Збірна України в гостях в результативному матчі переграла Ісландію

Сьогодні в Рейк’явіку національна збірна України провела свій тр...

06.10.2025 10:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: голи Зубкова, Ваната й Сватка та асист Довбика

З 11-ти легіонерів, яких Сергій Ребров запросив до збірної України на...

Підписатися на новини