Ліга чемпіонів із футзалу. «ХІТ» в основному раунді турніру поступився «Картахені»

Київський «ХІТ» продовжує виступ у групі 1 основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2024/2025.

Підопічні Олега Лук’яненка стартували в мінітурнірі в бельгійському місті Русдал із поразки від господарів з «Андерлехту» — 2:8. Тепер же українській команді протистояла іспанська «Картахена».

Перший тайм проходив на рівних, проте на 16-й хвилині після помилки Сухова Мухудін вивів піренейців уперед. По перерві Хіль збільшив перевагу «Картахени», потім дубль оформив Брага. Українці розмочили рахунок на 32-й хвилині — відзначився Абакшин. Утім, у підсумку знову поразка — 1:4.

Зважаючи на результат іншого матчу, українська команда втратила шанси на вихід із групи. Заключний поєдинок основного раунду кияни проведуть 26 жовтня проти польського «Рекорду» (початок — о 18:00 за київським часом).

Ліга чемпіонів із футзалу-2024/2025. Шлях А. Основний раунд. Група 1

24.10.2024

«ХІТ» (Україна) — «Картахена» (Іспанія) — 1:4 (0:1)

Голи: Абакшин (32) — Мухудін (16), Хіль (22), Брага (26, 31).

«ХІТ»: Сухов — Мельник, Жук, Поночовний, Чернявський; Кравець, Подлюк, Сметаненко, Шеремета, Педяш, Горпинич, Ніжник, Абакшин, Сірий.

«Картахена»: Чемі — Вальтіньйо, Мельядо, Іск'єрдо, Хіль; Чіспі, Ліньярес, Брага, Рамірес, Кортес, Мотта, Кастехон, Мухудін.

Попереджені: Поночовний (9), Горпинич (21), Сухов (33) — Хіль (16).

Час початку матчів — київський.

У Шляху А, де виступає «ХІТ», утворено чотири групи по чотири учасники. Перші три команди кожної групи за підсумками мінітурніру пройдуть в елітний раунд. В основному раунді Шляху В — також чотири групи по чотири учасники, та в елітний раунд пройдуть лише переможці квартетів.

Матчі основного раунду завершаться 26 жовтня. Жеребкування елітного раунду відбудеться 31 жовтня, а поєдинки серед 16-ти найкращих команд проходитимуть 26 листопада — 1 грудня. Четвірка переможців груп розіграє титул навесні 2025 року.

15.08.2024 14:00

Представник України судитиме матчі Ліги чемпіонів із футзалу

Український арбітр Орест Дуцяк працюватиме на поєдинках попереднього р...

04.07.2024 15:40

Визначилися суперники київського «ХІТу» в основному раунді Ліги чемпіонів-2024/2025 із футзалу

Сьогодні відбулося жеребкування попереднього та основного раундів&nbsp...