ЧС-2025 з пляжного футболу. Збірна України поступилася Польщі в другому матчі відбору, але зіграє в плей-оф

Сьогодні, 7 жовтня збірна України з пляжного футболу провела свій другий поєдинок в європейській кваліфікації ЧС-2025, яка триває в іспанському Кадісі.

Свій перший матч на турнірі підопічні Миколи Костенка зіграли зі збірною Норвегії і здобули розгромну перемогу з рахунком 8:2. Після поразки норвежців від поляків (1:6) наша команда кваліфікувалася в плей-оф відбірного турніру. Однак сьогодні для українців пролунав тривожний дзвіночок, адже їм протистояв набагато потужніший суперник — команда Польщі.

І, на жаль, гра в синьо-жовтих відверто не пішла. Уже після першого періоду вони поступалися з рахунком 0:4. У другій 12-хвилинці ситуація тільки погіршилася — 0:6.

Лише на початку третього періоду Олег Зборовський зумів розмочити рахунок. Однак це тільки підсолодило гірку пігулку. У підсумку — поразка збірної України (1:8).

Суперник нашої команди в 1/8 фіналу європейської кваліфікації визначиться завтра.

Відбір ЧС-2025. Європейська кваліфікація. Група F

Україна — Польща — 1:8

Голи: Зборовський (25) — Кароляк (5), Єсьоньовський (6), Брохоцький (11, 15, 35), Клопец (12), Бістула (23), Блащик (28).

Україна: Неруш, Пославський, Пазенко, Глуцький, М. Левченко, А. Борсук, Листопад, І. Левченко, Зборовський, Пашко, Сіренко, Росс.

Польща: Манка, Кароляк, Позняк, Урбанович, Ніслер, Гайда, Фудала, Вітковський, Петрасяк, Брохоцький, Єсьоньовський, Клопец, Бістула, Блащик.

Попереджені: Зборовський (11), А. Борсук (28) — Петрасяк (12), Позняк (14).

Підсумкова турнірна таблиця

Команда І В Н П М О
1  Польща 2 2 0 0 14—2 6
2  Україна 2 1 0 1 9—10 3
3  Норвегія 2 0 0 2 3—14 0

ЧС-2025 із пляжного футболу. Європейська кваліфікація. Груповий раунд

Група А: Іспанія, Азербайджан, Англія, Грузія.

Група В: Італія, Чехія, Данія.

Група С: Португалія, Німеччина, Естонія, Казахстан.

Група D: білорусь, Молдова, Бельгія.

Група Е: Швейцарія, Франція, Литва, Мальта.

Група F: Україна, Польща, Норвегія.

За підсумками групового раунду до 1/8 фіналу вийдуть найкращі 16 команд — перші-другі з кожної групи й чотири найкращі треті.

Переможці в плей-оф створять дві групи, по дві найкращі команди з яких отримають перепустки на ЧС-2025. В останній день змагань учасники відбору зіграють стикові матчі за розподіл місць на турнірі.

Матчі 1/8 фіналу, другий груповий турнір та стикові поєдинки пройдуть 9—13 жовтня.

Нагадаємо, наступна світова першість із пляжного футболу відбудеться на Сейшельських островах у період із 1-го до 11 травня 2025 року.

05.10.2024 16:01

Збірна України з пляжного футболу розпочала відбірний турнір ЧС-2025 із розгромної перемоги над Норвегією

Сьогодні збірна України з пляжного футболу стартувала в європейській к...

28.09.2024 12:00

ЧС-2025 із пляжного футболу: затверджено формат європейського відбору й календар збірної України

Збірна України з пляжного футболу візьме участь в європейському відбор...

17.09.2024 10:00