Артем Довбик відзначився дебютним голом у складі «Роми» в матчі проти «Дженоа» Руслана Маліновського

У матчі 4-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисника збірної України Руслана Маліновського приймав «Рому» його партнера по національній команді Артема Довбика.

Українець у складі гостей вийшов у старті, відіграв 81 хвилину та відзначився своїм дебютним голом за «Вовків». Маліновський з’явився на полі одразу по перерві зустрічі, що закінчилася нічиєю — 1:1.

Наразі «Дженоа» з п’ятьма очками посідає дев’яту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Італії, а «Рома», маючи в активі три пункти, іде 15-ю.

05.09.2024 11:24

Артем Довбик не допоможе збірній України у вересневих матчах Ліги націй-2024/2025

Нападник Артем Довбик не зможе зіграти за збірну України у вересневих...

02.09.2024 10:00

«Рома» Артема Довбика розписала мирову з «Ювентусом» в італійській Серії А

У заключному матчі 3-го туру італійської Серії А «Рома» на...

26.08.2024 10:00

ЛАСК Таловєрова та «Рома» Довбика зазнали поразок у чемпіонатах Австрії та Італії з однаковим рахунком

У 4-му турі австрійської бундесліги ЛАСК захисника збірної України Мак...

18.08.2024 23:40