Юхим Конопля: «Радий, що забив, але це просто гол, бо він не допоміг команді»

Захисник збірної України Юхим Конопля поділився думками щодо поразки в Лізі націй-2024/2025 від команди Албанії (1:2).

«Я вважаю, що ми переважали суперника протягом усього часу аж до цього стандарту. Стандарт вніс свої корективи. Після нього ми наче оговталися, але все одно пропустили з контратаки. Ми завдали більше ударів по воротах, більше володіли м’ячем і контролювали гру, але футбол складається з моментів. Декілька моментів — і, на жаль, ми програли.

Мій гол? Я знав, що Віталій Миколенко дуже добре подає. Я чекав, що, можливо, м’яч дійде до дальньої стійки. Пощастило, що так гарно влучив. Воротар не чекав, був незручний удар. Радий, звісно, що забив, але це просто гол, бо він не допоміг команді», — сказав Юхим Конопля.

Нагадаємо, що у вересні збірна України проведе ще один матч у групі В1 Ліги націй-2024/2025 у Празі — 10-го числа синьо-жовті на стадіоні Eden Arena зіграють виїзний поєдинок проти Чехії.

09.09.2024 10:35

Триває продаж квитків на матч Ліги націй-2024/2025 Чехія — Україна

Триває продаж квитків на матч Ліги націй УЄФА Чехія — Україна, я...

08.09.2024 13:01

Дебютанти збірної України за часів Сергія Реброва: Владислав Кабаєв став шостим

У стартовому матчі Ліги націй-2024/2025, в якому збірна України поступ...

08.09.2024 00:32

Сергій Ребров: «Ми додали на початку другого тайму, забили гол, але треба грати 90 хвилин»

За підсумками поєдинку Ліги націй-2024/2025 із командою Албанії, який...