Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України в Ризі здобула вольову перемогу над Сербією

Сьогодні, 6 вересня в Ризі молодіжна збірна України провела свій черговий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) — проти команди Сербії.

Фото Анатолія Репіна

На матч проти свого балканського суперника українці вийшли у статусі лідерів групи F. І цей свій статус синьо-жовті підтримали, незважаючи на те, що пропустили першими. Адже вже на 7-й хвилині матчу після навісу з кутового м'яч опинився у Баждара, який переправив його у ворота збірної України.

Наша команда відігралася на 34-й хвилині. Батагов зробив ювелірну передачу на хід Волошину, який у дотик від лінії штрафного пробив точно в кут — 1:1. На 41-й хвилині Волошин мав шанс вивести нашу команду вперед. Назар змістився з лівого флангу в центр і пробив у дальній кут, однак кіпер сербської збірної кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий.

На початку другого тайму Волошин знову змістився з лівого флангу в центр і знову небезпечно пробив. І ще раз збірну Сербії врятував її голкіпер.

На 58-й хвилині сербський воротар збив Квасницю, який намагався зіграти на добиванні, і суддя без вагань призначив пенальті. Його ударом по центру воріт реалізував Ярмолюк.

На 87-й хвилині українці мали шанс збільшити свою перевагу. Однак удар Федора з лінії штрафного майданчика прийшовся у стійку.

Отже, 2:1 — перемога молодіжної збірної України, яка гарантує їй щонайменше участь у плей-оф відбору. Нижче другого місця в групі наша команда вже не опуститься.

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

Україна (U-21) — Сербія (U-21) — 2:1 (1:1)

Голи: Волошин (34), Ярмолюк (58, з пенальті) — Баждар (7).

Україна (U-21): Нещерет, Смоляков, Батагов, Салюк, Крупський (Роман, 77), Ярмолюк (Яцик, 59), Рубчинський (Федор, 77), Очеретько, Н. Волошин (Мельниченко, 77), Краснопір, Квасниця (Брагару, 59).

Сербія (U-21): Лиєскич, Миличич, Ілич, Серафимович (Величкович, 67), Милованович, Джодич, Вукичевич, Мимович, Баждар, Миятович, Шливич (Трифунович, 67).

Плей-оф: 11—19 листопада 2024 року.

У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).

06.09.2024 13:02

Євро-2025 (U-21): думки гравців молодіжної збірної України перед матчем із Сербією

Сьогодні, 6 вересня молодіжна збірна України проведе свій че...

19.08.2024 11:00

Євро-2025 (U-21): визначено місця й час матчів відбору для молодіжної збірної України у вересні

Свої наступні поєдинки у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) молодіжна...