VBET Українська Премʼєр-Ліга. «Динамо» здобуло чергову перемогу, матч «Кривбас» — «Шахтар» не дограно

Сьогодні, 1 вересня мали відбутися ще три поєдинки 5-го туру чемпіонату України-2024/2025.

Але через повітряну тривогу матч «Кривбас» — «Шахтар» було призупинено на 50-й хвилині за рахунку 1:0 на користь гірників. Гол організували збірники: відзначився Степаненко з передачі Судакова. Крім них, на поле вийшли ще два гравці з вересневого списку Сергія Реброва на Лігу націй — Матвієнко (жовта картка) та Бондар. Поєдинок буде дограно в одну з резервних дат УПЛ.

«Динамо» тим часом мінімально перемогло «ЛНЗ». На поле виходили гравці національної команди: Бущан (жовта картка), Тимчик, Ярмоленко (гол, замінений на 75-й хвилині), Бражко (замінений на 85-й хвилині), Кабаєв (замінений на 60-й хвилині), Піхальонок, Ванат (замінений на 75-й хвилині).

Відзначимо й другу перемогу поспіль дебютанта, «Лівого берега».

«Верес» — «Лівий берег» — 1:3 (1:0)

Голи: Степанюк (15) — Приходько (67), Галас (81), Дедух (87, з пенальті).

На 34-й хвилині Гайдучик («В») не реалізував пенальті.

«Динамо» — «ЛНЗ» — 1:0 (1:0)

Гол: Ярмоленко (22, з пенальті).

«Кривбас» — «Шахтар» — матч призупинено

Результати і турнірна таблиця

31.08.2024 20:25

VBET Українська Премʼєр-Ліга. «Олександрія» здобула четверту перемогу й утримує лідерство

Сьогодні, 31 серпня відбулися ще три поєдинки 5-го туру чемп...

30.08.2024 19:51

VBET Українська Премʼєр-Ліга. Перемога «Зорі» та розгромна вікторія «Руху»