Легіонери збірної України: результативний старт Сидорчука, поразка Мудрика, перемога Миколенка та дебют Довбика

У стартовому турі бельгійської Про Ліги «Вестерло» півзахисника збірної України Сергія Сидорчука на виїзді обіграв «Мехелен» із рахунком 4:2.

Наш футболіст вийшов на заміну на 71-й хвилині і встиг відзначитися результативною передачею та жовтою карткою.

У межах підготовки до нового сезону англійські «Челсі» Михайла Мудрика та «Евертон» Віталія Миколенка провели контрольні матчі з «Манчестер Сіті» та «Престоном» відповідно.

Мудрик відіграв за лондонців перший тайм у поєдинку, який вони програли супернику — 2:4. Своєю чергою Миколенко також провів на полі першу половину зустрічі, яку ліверпульці виграли — 3:0.

У контрольному матчі італійської «Роми» з грецьким «Олімпіакосом» у складі «Вовків» дебютував Артем Довбик, який вийшов на заміну одразу по перерві. Гра закінчилася нічиєю — 1:1. Роман Яремчук провів увесь поєдинок у запасі «Олі».

01.08.2024 11:00