Vbet Кубок України-2024/2025. Перший попередній етап: офіційні дані (оновлюється)
![](/photos/FFU/2024/конгрес-25-01-24/Кубок-Украины-слайдер.jpeg)
Сьогодні, 3 серпня відбулися 14 матчів першого попереднього етапу розіграшу Vbet Кубка України-2024/2025. Ще дві зустрічі відбудуться завтра, 4 серпня.
Vbet Кубок України-2024/2025. Перший попередній етап
03.07.2024
«Чернігів» (Чернігів) — «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) — 1:0 (0:0)
Гол: Федосов (69).
«Чернігів»: Татаренко, Школьний (Ментей, 81), Зенченко (к), Романченко, Галстян, Бибік, Мироненко (Безгубченко, 75), Койдан, Сердюк (Пінчук, 89), Порохня, Федосов (Вольський, 81). Запасні: Кривобороденко, Макаренко, Шумило, Посмашний, Рощинський. Тренер: Валерій Чорний.
«Чайка»: Слуцький, Кальчук, Махонін, Власюк, Гуськов (к) (Ковальов, 55), Шморгун, Шакун (Пустовіт, 46), Сичевський (Коломієць, 46), Духота (Євтушок, 66), Клименко, Сичевський. Запасний: Євстратенко. Тренер: Ігор Луценко.
Чернігів. Стадіон «Юність». Арбітр — Гаркуша О. В. (Житомир), асистенти арбітра — Якунь О. Ю. (Черкаси), Буток О. В. (Суми), четвертий арбітр — Децюк П. І. (Чернігів), спостерігач арбітражу — Беженар П. В. (Чернівці). Делегат УАФ — Сушко Г. М. (Луганська обл.).
Попереджені: Мироненко (20), Романченко (49), Безгубченко (90+3) — Сичевський (39).
На 71-й хвилині вилучений Сичевський («Чайка») — повторне попередження.
«Реал Фарма» (Одеса) — ЮКСА (Тарасівка) — 0:3 (0:2)
«Реал Фарма» (стартовий склад): Друі, Ладика, Кур’яков, Фабер, Гайваненко, А. Лиховидов (к), Андріца, Марченко, Барсуков, Меленчук, Гранчар. Запасні: Подгородецький, Вареник, Золкін, М. Лиховидов, Мовчанюк, Мулик, Скрипнік, Третьяков. Тренер: Андрій Пархоменко
ЮКСА (стартовий склад): Федотов, Зозуля, Махнєв, Селін, Синьогуб (к), Казаков, Євдокимов, Кастро Гонсалез, Ховайко, Дедяєв, Гехейру. Запасні: Баранцов, Демиденко, Юзефович, Кононов, Кіреєв, Ситников, Гонсалвеш, Гоуларт, Приходько, Харченко, Шерстяних, Леснік. Тренер: Дмитро Чирикал.
Одеса. ФСК «Іван». Арбітр — Артеменко А. І. (Миколаїв), асистенти арбітра — Чеголя В. І. (Кривий Ріг), Кравченко О. І. (Кропивницький), четвертий арбітр — Катющев М. В. (Одеса), спостерігач арбітражу — Данильченко Є. А. (Луганськ). Делегат УАФ — Діденко Р. В. (Київська обл.).
«Діназ» (Вишгород) — «Кудрівка» (Кудрівка) — 1:2 (1:1)
Голи: Сейтхалілов (41) — Сторчоус (11), Рогозинський (90).
«Діназ»: Дмитроченко, Ярмак, Літвінов, Волошин (к), Котуха, Чепурненко, Соловйов (Кулик, 90+1), Сейтхалілов, Мораренко, Новіков, Картушов (Вовкун, 83). Запасні: Чернецький, Борисенко, Коваленко, Батальський, Латута, Старенький, Строчинський, Черткоєв, Шкурат. Тренер: Олександр Рябоконь.
«Кудрівка»: Яшков, Рогозинський, Мамросенко, Сердюк, Чередніченко, Сторчоус (Вечурко, 90+1), Матвеєв, Нехтій (Євтушенко, 79), Коркішко (к) (Волинець, 90+5), Квасов (Легостаєв, 90+1), Тепляков (Андрущенко, 79). Запасні: Льопка, Васько, Західний, Гагун, Думанюк, Фальковський, Солодаренко. Тренер: Василь Баранов.
Вишгород. Стадіон «Ювілейний». Арбітр — Галіцин Р. В. (Суми), асистенти арбітра — Андрусяк А. В. (Суми), Онищук В. О. (Житомир), четвертий арбітр — Коновалов М. С. (Полтава), спостерігач арбітражу — Жарий В. В. (Дніпропетровська обл.). Делегат УАФ — Бухаленков С. О. (Київ).
Попереджені: Коркішко (47), Тепляков (68) — Сейтхалілов (48), Ярмак (52), Мораренко (90+6).
На 63-й хвилині вилучений Ярмак (Діназ) — повторне попередження.
«Вікторія» (Суми) — «Металург» (Запоріжжя)
«Вікторія» (стартовий склад): Литвиненко, Ульянов (к), Кравчук, Сасовський, Корохов, Покотилюк, Лебеденко, Шарай, Машталір, Книш, Євпак. Запасні: Ярош, А. Рябий, Паламар, Шпирьонок, Чеглов, Новотрясов, Данилюк, Бойко, Курелєх, Нич. Тренер: Анатолій Безсмертний.
«Металург» (стартовий склад): Осадчук, Палюх, Юречко, Козлов, Страдс, Крапивний (к), Бандурін, Борисенко, Блізніченко, Курилець, Буряк. Запасні: Омельяненко, Польовий, Хуссін, Кузьмович, Васильченко, Близнюк, Іродовський, Клименко. Тренер: Володимир Шаповалов.
Суми. Стадіон «Ювілейний». Арбітр — Орендочка В. О. (Полтава), асистенти арбітра — Петров В. М. (Кременчук), Руденко Д. О. (Кременчук), четвертий арбітр — Плєшко П. О. (Кременчук), спостерігач арбітражу — Марченко Р. Г. (Чернігів). Делегат УАФ — Молгамов А. Л. (Суми).
«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — «Маріуполь» (Маріуполь) — 3:1 (0:1)
«Гірник-Спорт» (стартовий склад): Козлов, Черниш, Мороз (к), Чебуезе, Шептіцький, Подрезан, Одог, Місержі, Страшкевич, Тяпкін, Студенко. Запасні: Лазаренко, Сорочан, Дмитрієв, Посєвкін, Юрченко, Козловський, Дудка, Подейко, Чуквуемека, Катеринка, Оніщенко, Романенко. Тренер: Валерій Куценко.
«Маріуполь» (стартовий склад): Караващенко, Тєрєхов (к), Шушко, Фатєєв, Харжевський, Задоя, Пентелейчук, Мельниченко, Савін, Байдал, Зубков. Запасні: Кравцов, Жовтенко, Малакі, Богданов, Демченко, Булгаков, Пуди, Петровський, Петренко, Гошкодеря. Тренер: Олег Краснопьоров.
Горішні Плавні. Стадіон «Юність». Арбітр — Воєвода А. В. (Дніпро), асистенти арбітра — Ніженковський О. О. (Дніпро), Худяков О. В. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Садовий О. В. (Кременчук), спостерігач арбітражу — Карпина І. В. (Київська обл.). Делегат УАФ — Погорілий М. І. (Черкаси).
«Локомотив» (Київ) — «Металіст 1925» (Харків) — 1:4 (0:3)
«Локомотив» (стартовий склад): Закорський, Пось, Сидоренко, Блазунь, Янюк, П’ятибрат, Мельник, Мордас, Кобак, Козій (к), Майтак. Запасні: Д. Панченко, Кратов, Тітаренко, Яцина, Козішкурт, Єсаулов, Романчук, Каранга, Сахненко, Аль-Халавані, Назаренко, Горковець. Тренер: Вадим Лазоренко.
«Металіст 1925» (стартовий склад): Мозіль, Капінус, Імерков (к), Кравець, Пасіч, Моура, Юрченко, Чурко, Стень, Борячук, Сидоров. Запасні: Потімков, Коваленко, Жичиков, Курило, Безуглий, Ткаченко, Когут, Обінайя, М. Панченко, Овусу, Смітюх, Король. Тренер: Сергій Карпенко.
Київ. НТК ім. В. Баннікова. Арбітр — Гординський А. С. (Вінниця), асистенти арбітра — Мошковський В. Ю. (Київська обл.), Резнік А. Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Бородавка О. Ю. (Житомир), спостерігач арбітражу — Сидорук І. І. (Суми). Делегат УАФ — Каденко О. В. (Київська обл.).
«Куликів» (Куликів) — «Нива» (Вінниця)
«Куликів» (стартовий склад): Данкович, Савошко, Калинчук, Білий (к), Байрук, Лебеденко, Ничипоренко, Репета, Іванченко, О. Панасюк, Патуляк. Запасні: Малоїд, Денега, Ілюхін, Малецький, Рожко, Пилипчук. Тренер: Богдан Костик.
«Нива» (стартовий склад): Захарчук, Борячук (к), Д. Мельник, О. Мельник, Євтіхов, Хоренженко, В. Панасюк, Петленко, Рогульський, Костюков, Чигур. Запасні: Кошляк, Власенко, Рябий, Кондратюк, Загорулько. Тренер: Юрій Ярошенко.
Куликів. Стадіон «Арена Куликів». Арбітр — Молнар Р. С. (Ужгород), асистенти арбітра — Нікифоряк Г. К. (Чернівці), Галян А. Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Ковальчук Ю. А. (Львів), спостерігач арбітражу — Васюта М. С. (Рівне). Делегат УАФ — Супрунюк А. Л. (Луцьк).
«Тростянець» (Тростянець) — «Полтава» (Полтава)
«Тростянець» (стартовий склад): Дубовий, Волошко, Таранушич (к), Мизюк, Коваленко, Сліпухін, Шаповал, Дувняк, Козак, Кошкін, Сергійчук.Запасні: Рябенко, Клюс, Зоря, Тишинінов, Мороховець, Ольховик, Проданов.Тренер: ЮрійБакалов.
«Полтава» (стартовий склад): Варцаба, Бужин, Місюра, Підлепич, Коцюмака, Даниленко, Перебора, Щербак (к), Марусич, Шмигельський, Стрельцов. Запасні: Восконян, Васецький, Опанасенко, Плахтир, Прокопенко, Савенков, Тименко, Шаповалов, Вівдич. Тренер: Володимир Сисенко.
Тростянець. Стадіон ім. В. П. Куца. Арбітр — Дубиківський С. С. (Київська обл.), асистенти арбітра — Асмаковець В. М. (Чернігів), Соколовський Б. О. (Чернігів), четвертий арбітр — Потапенко О. В. (Харків), спостерігач арбітражу — Бондар В. М. (Харків). Делегат УАФ — Дігтяр О. І. (Полтава).«Ревера 1908» (Івано-Франківськ) — «Поділля» (Хмельницький)
«Ревера 1908» (стартовий склад): Шарун, Буртник, Сальваровський, Дебелко, Школьний, Максименко, Бойко (к), Андрусяк, Пащак, Данилюк, Гуменяк. Запасні: Безкоровайний, Гоголь, Дем’янчук, Дрекало, Кукурудз, Неледва, Угринюк. Тренер: Ярослав Матвіїв.
«Поділля» (стартовий склад): Непогодов, Веремієнко, Чушенко, Цибульник (к), Шкіндер, Гемега, Савченко, Лис, Сніжко, Боженар, Оробець. Запасні: Задерейко, Корешков, Костенко, Назарчук, Пасічник, Кулакевич, Гамолов. В.О. Тренера: Руслан Соболевський.
Івано-Франківськ. Спорткомплекс ім. А. Гемби. Арбітр — Леськів Я. А. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Кравченко Ю. С. (Львів), Чайка І. О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Салаш І. І. (Калуш), спостерігач арбітражу — Ющишин А. Г. (Тернопіль). Делегат УАФ — Дерев'янко Я. С. (Дніпро).
«Вільхівці» (Вільхівці) — «Металіст» (Харків)
«Вільхівці» (стартовий склад): М. Абрамов, Базаров, Нємчанінов, Гаврилюк, Вапняр, Вагін, Панасенко, Глагола (к), Тимошенко, Дебич, Шестаков. Запасні: Гумметов, Баник, Клочан, Куцин, Тарасов, Тилінський, Фундук, Ульянов. Тренер: Олексій Зорін.
«Металіст» (стартовий склад): Рибак (к), Є. Абрамов, Багачанський, Вернаттус, Ісаєнко, П. Луців, Мизюк, Підручний, Рязанцев, Федорів, Цвіренко.Запасні: Плетньов, Влага, Горенко, Горяінов, Дігтярь, Кайдалов, Паляничка, Порох, Приходько. Тренер: Андрій Аніщенко.
Вільхівці. Стадіон «Вільхівці Арена Парк». Арбітр — Козак Т. М. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Фредина Р. І. (Львів), Кравчук П. О. (Львів), четвертий арбітр — Котубей П. В. (Закарпатська обл.), спостерігач арбітражу — Маковій В. Д. (Чернівці). Делегат УАФ — Наскалов В. Б. (Закарпатська обл.).
«Скала 1911» (Стрий) — «Епіцентр» (Кам’янець-Подільський)
«Скала 1911» (стартовий склад): Архипчук, Цень (к), Авер’янов, Николишин, Пастух, Мердеєв, Яната, Руденко, Цуркан, Лук’янченко, Ралюченко. Запасні: Завгородній, Веклін, Федор, Мацієвський, Кравченко, Сагайдак, Ткачик, Лісовик. Тренер: Михайло Басараб.
«Епіцентр» (стартовий склад): Білик, Жмуйда, Савчук, Григоращук, Климець, Ліповуз, Запорожець, Беженар (к), Бендера, Равлик, Кравчук. Запасні: Чернобай, Мороз, С. Кристін, В. Кристін, Полулях, Проців. Тренер: Сергій Нагорняк.
Моршин. Стадіон «Медик». 16:00. Арбітр — Мандзюк І. В. (Тернопільська обл.), асистенти арбітра — Волошин В. І. (Ужгород), Касаткін А. М. (Ужгород), четвертий арбітр — Лапко С. Р. (Львів), спостерігач арбітражу — Дмитрук Я. В. (Рівне). Делегат УАФ — Клим Т. П. (Івано-Франківськ).
«Ужгород» (Ужгород) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
«Ужгород» (стартовий склад): Постемський, Лушпінь, Минайленко, Ільчук (к), Мукомела, Антошин, Волошин, Караман, Повхан, Коваленко, Богомаз. Запасні: Гречка, Коцан, Цигак, Гаврилець, Смокоровський, Немецков, Кічун, Попович, Цибик. Тренер: Яромир Лобода.
«Прикарпаття» (стартовий склад): Кучерук, Француз, Швець, Болденков, Тітаєвський, Сьомка, Цюцюра (к), Бучакчийський, Рудюк, Кос, Стаднік. Запасні: Бобинець, Бабанін, Замуренко, Михальчук, Демків, Геник, Беспалько, Барчук, Радульський, Соловйов. Тренер: Олег Рипан.
Ужгород. Стадіон «Авангард». 16:00. Арбітр — Байдюк М. Ю. (Чернівці), асистенти арбітра — Рачинська І. Р. (Чернівці), Писарюк М. А. (Чернівці), четвертий арбітр — Запрутняк В. В. (Вінниця), спостерігач арбітражу — Кравченко В. В. (Львів). Делегат УАФ — Карапетян Е. Т. (Тернопіль).
«Миколаїв» (Миколаїв, Львівська обл.) — «Агробізнес» (Волочиськ)
«Миколаїв» (стартовий склад): Бурмас, Гурський, Славецький, Дзюрах, Коваль (к), Дмуховський, Качор, Заваляк, Піяйко, Козловський, Цюпка. Запасні: Федина, Адам, Давидяк, Криницький, Клим, Данилів, Оприск, Фурів. Тренер: Віталій Шумський.
«Агробізнес» (стартовий склад): Мінчев, Гаврушко, Бариляк, Білий (к), Лень, Глоба, Толочко, Теплий, Станкович, Кузьмин, Войтіховський. Запасні: Хмеловський, Заєць, Сидоренко, Слива, Павлюк, Васімов, Фомін, Волков, Мячин. Тренер: Олександр Чижевський.
Миколаїв (Львівська обл.). Міський стадіон. 16:00. Арбітр — Шевчук А. М. (Волинська обл.), асистенти арбітра — Супрунюк П. А. (Волинська обл.), Брик М. М. (Тернопіль), четвертий арбітр — Файда В. О. (Львів), спостерігач арбітражу — Подгорчук О. І. (Житомирська обл.). Делегат УАФ — Кучер О. М. (Рівне).
«Нива» (Тернопіль) — «Буковина» (Чернівці)
«Нива» (стартовий склад): Жупанський, Бей, Зінь, Демчук, Бац, Капустян, Козак, Дорошенко, Гатала, Різник (к), Галадей. Запасні: Ольховий, Мудрий, Михайленко, Кицун, Пежинський, Вадовський, Ден. Голуб, Напуда, Кухарук, Слотюк. Тренер: Євгеній Калиниченко.
«Буковина» (стартовий склад): Каневцев, Азізов, Андрейчук, Бойчук, Гончарук, Кілєвий, Кольцов, Лопирьонок (к), Морговський, Хамелюк, Шинкаренко.Запасні: Пономаренко, Погорілий, Бодня, Будняк, Бусько, Гірний, Глущук, Дан. Голуб, Дудник, Рудавський, Тищенко. Тренер: Валерій Кривенцов.
Тернопіль. Міський стадіон. 17:00. Арбітр — Маляр В. Ю. (Хмельницький), асистенти арбітра — Башкіров Д. Є. (Донецька обл.), Матковська М. В. (Хмельницький), четвертий арбітр — Трач В. Б. (Тернопіль), спостерігач арбітражу — Козачук Ю. П. (Вінниця). Делегат УАФ — Кузнецов М. С. (Хмельницький).
04.07.2024
«Олімпія» (Савинці) — «Кремінь» (Кременчук)
«Пробій» (Городенка) — «Хуст» (Хуст)
Структура проведення Vbet Кубок України-2024/2025
Призначено офіційних осіб на матчі першого попереднього етапу Vbet Кубку України сезону-2024/2025
Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб ...
Vbet Кубок України-2023/2024. Фінал: офіційні дані
Сьогодні, 15 травня у Рівному та стадіоні «Авангард» відбу...
Офіційна програма фіналу Vbet Кубку України-2023/2024 «Ворскла» (Полтава) — «Шахтар» (Донецьк)
Офіційну програму до фінального матчу Vbet Кубку України-2023/2024 &la...
Сергій Долганський: «Ми повинні грати серцем — ось моя головна порада на фінальний поєдинок»
Виконувач обов’язків головного тренера полтавської «Ворскл...