Керівники АПФУ та збірної України з пляжного футболу провели зустріч щодо планів на сезон-2024
![](/photos/pliag/2024/пляж-05-07-24-min.jpg)
7 червня керівництво Асоціації пляжного футболу України (АПФУ) провело зустріч із представниками збірної України для підбиття підсумків минулого сезону та обговорення планів на сезон-2024.
Про це повідомив офіційний сайт АПФУ. Під час зустрічі були оголошені структурні зміни в керівництві асоціації. До її структури введено посаду генерального менеджера, яку обійняв Володимир Кандиба. Андрій Кунцевич призначений спортивним директором АПФУ, а екс-тренер збірної України (2008—2014) Сергій Кучеренко — директором з розвитку АПФУ.
Олег Примачук залишається виконавчим директором АПФУ. Володимир Бесага буде амбасадором молодіжної збірної України, а Володимир Литвищенко — амбасадором жіночої збірної України з пляжного футболу.
Новий генеральний менеджер АПФУ Володимир Кандиба зазначив: «Про цілі та завдання на сезон будемо говорити пізніше, сьогодні потрібно якісно організувати підготовку до міжнародних змагань національних збірних команд із пляжного футболу. На нас попереду чекає складний сезон».
Наставник збірної України з пляжного футболу Микола Костенко оголосив склад команди для участі в Євролізі-2024
Збірна України з пляжного футболу продовжує підготовку до відбірного е...
Збірна України з пляжного футболу готується до виступу в дивізіоні В Євроліги-2024
У четвер, 4 липня збірна України з пляжного футболу провела чергове тр...
2024: що очікує на чоловічу збірну України з пляжного футболу нинішнього року
У вівторок, 11 червня чоловіча збірна України з пляжного футболу в К...
Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу
Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...