Два забиті голи Артема Довбика допомогли його «Жироні» здобути перемогу в матчі чемпіонату Іспанії

У матчі 30-го туру іспанської Ла Ліги «Жирона» футболістів збірної України Віктора Циганкова та Артема Довбика приймала «Бетіс».

Обидва наші хлопці вийшли у стартовому складі, а Довбик став справжнім героєм зустрічі. На його рахунку зароблений та реалізований пенальті в першому таймі та забитий м’яч з гри по перерві. Ці звитяги суттєво допомогли господарям здобути перемогу — 3:2. Додамо, що Артема замінили на 90+5-й хвилині, а Віктора — на 82-й.

Маючи в доробку 65 очок, команда українців посідає третю сходинку в турнірній таблиці елітного дивізіону чемпіонату Іспанії.

20.07.2024 15:58

Артем Довбик відзначився двома забитими м’ячами в контрольному матчі «Жирони»

У першому передсезонному контрольному матчі іспанська «Жирона&ra...

12.06.2024 16:43

Артема Довбика визнано найкращим футболістом іспанської «Жирони» сезону-2023/2024