Циганков та Довбик результативно взяли участь у гарячому каталонському дербі в чемпіонаті Іспанії

У матчі 16-го туру іспанської Ла Ліги «Жирона» футболістів збірної України Віктора Циганкова та Артема Довбика на чужому полі билася в каталонському дербі з «Барселоною».

Обидва наші хлопці вийшли у стартовому складі й уже на 12-й хвилині оформили перший забитий м’яч у поєдинку: Циганков асистував, а Довбик завершував.

Зрештою Артема замінили на 73-й, а Віктора — на 78-й хвилині зустрічі, яка закінчилася перемогою команди українців із рахунком 4:2.

Наразі, маючи в активі 41 очко, «Жирона» посідає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

24.09.2024 20:47

Максим Таловєров допоміг ЛАСКу пробитися до 1/8 фіналу Кубку Австрії

У матчі 1/16 фіналу Кубку Австрії ЛАСК захисника збірної України Макси...

21.09.2024 20:34

Максим Таловєров допоміг своєму ЛАСКу здобути перемогу в матчі чемпіонату Австрії

У 7-му турі австрійської бундесліги ЛАСК захисника збірної України Мак...

20.09.2024 12:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: домашні матчі чекають лише на Таловєрова, Сидорчука, Луніна та Довбика

Прийдешній ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яки...