Зінченко та Миколенко відзначилися забитими м’ячами в матчах англійської Прем’єр-ліги

У межах 12-го туру англійської Прем’єр-ліги одразу два футболісти збірної України відзначилися голами у складах своїх клубів.

«Арсенал» Олександра Зінченка приймав «Бернлі». Наш співвітчизник вийшов у стартовому складі й забив свій м’яч на 74-й хвилині переможного для господарів матчу. 3:1.

«Евертон» Віталія Миколенка в Лондоні бився з «Крістал Пелас», і наш гравець оформив гол уже на 1-й хвилині поєдинку, що закінчився перемогою його команди з рахунком 3:2.

Наразі «Арсенал» із 27-ма очками йде другим, а «Евертон», набравши 14 очок, посідає 14-те місце в турнірній таблиці АПЛ.

24.09.2024 20:47

Максим Таловєров допоміг ЛАСКу пробитися до 1/8 фіналу Кубку Австрії

У матчі 1/16 фіналу Кубку Австрії ЛАСК захисника збірної України Макси...

21.09.2024 20:34

Максим Таловєров допоміг своєму ЛАСКу здобути перемогу в матчі чемпіонату Австрії

У 7-му турі австрійської бундесліги ЛАСК захисника збірної України Мак...

20.09.2024 12:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: домашні матчі чекають лише на Таловєрова, Сидорчука, Луніна та Довбика

Прийдешній ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яки...