Vbet Кубок України сезону-2023/2024: до 1/8 фіналу пробилися два представники першої ліги

Сьогодні відбулися вісім поєдинків четвертого попереднього етапу Vbet Кубку України сезону-2023/2024.

«Чорноморець» зумів дотиснути «Лівий Берег» в овертаймі (2:1) завдяки голу на 114-й хвилині. Відзначимо успіх «Маріуполя» в серії пенальті з «Колосом» і драматичну розв’язку в зустрічі «Звягеля» та «Оболоні». Команда другої ліги поступилася киянам (0:1), не забивши при цьому 11-метровий на 90+4-й хвилині.

Таким чином, за підсумками четвертого попереднього етапу до 1/8 фіналу пробилися шість представників УПЛ («Чорноморець», «Полісся», «Оболонь», «Верес», «Рух», «Металіст 1925») і дві команди першої ліги («Маріуполь», «Вікторія»). У наступному раунді, жеребкування якого заплановане на 31 серпня (початок — о 12.00), до них приєднаються вісім найкращих за рейтингом минулого сезону клубів Vbet Ліги — «Шахтар», «Дніпро-1», «Зоря», «Динамо», «Ворскла», «Олександрія», «Кривбас» та «Минай». Базовий день проведення матчів 1/8 фіналу — 27 вересня.

Vbet Кубок України-2023/2024. Четвертий попередній етап: офіційні дані

23.08.2024 14:00

Богдан Когут: «Сподіваюся, що ця кубкова звитяга послужить для «Вересу» поштовхом»

Капітан «Вересу» Богдан Когут у коментарі офіційному сайту...

23.08.2024 12:00

Валерій Іващенко: «Оболонь» могла не доводити справу до футбольної лотереї»

Керманич київської «Оболоні» Валерій Іващенко в коментарі...

13.08.2024 10:00

Володимир Ковалюк: «Зробили гарний подарунок до 100-річного ювілею клубу»