В останніх 10-ти матчах на «Хемпден Парк» збірна Шотландії поступилась тричі

В останніх 10-ти поєдинках на стадіоні «Хемпден Парк» у Глазго збірна Шотландії, з якою наша команда саме тут сьогодні зійдеться в матчі Ліги націй-2022/2023, поступалася тричі.
Уперше така неприємніть сталася з господарями 14 червня 2021 року, коли на цій арені в межах фінальної стадії перенесеного Євро-2020 перемогу святкували чехи (0:2).
Удруге за цей період шотландці, які цього разу були номінальними гостями, поступилися 22 червня 2021 року Хорватії в тій самій фінальній частині Євро-2020 (1:3).
А ось утретє поразки Шотландії на її арені завдали саме українці: 1 червня 2022 року команда Олександра Петракова обіграла господарів із рахунком 3:1 у півфіналі плей-офф відбору ЧС-2022.
Відбір ЧС-2026. Суперник збірної України посів третє місце в Лізі націй-2024/2025, переможець турніру — Португалія
Збірна Франції, яка разом з Азербайджаном та Ісландією є суперник...
Відбір ЧС-2026. Суперник збірної України, команда Франції, програв у півфіналі Ліги націй-2024/2025
Збірна Франції, яка разом з Азербайджаном та Ісландією є суперник...
Ліга націй-2024/2025. Тренер збірної Бельгії Руді Гарсія: «Саме такого матчу я очікував від своєї команди»
Головний тренер збірної Бельгії Руді Гарсія прокоментував перемогу сво...
Сергій Ребров: «Так, усі засмучені, але треба працювати й готуватися до відбору на чемпіонат світу»
За підсумками матчу-відповіді плей-оф Ліги націй-2024/2025 із ком...