Вік-енд для легіонерів збірної України: старт чемпіонатів для англійців та Романа Яремчука
Для легіонерів збірної України, яких Олександр Петраков запрошував на червневі матчі національної команди, клубний вік-енд може розпочатися вже сьогодні, у п’ятницю, 5 серпня.
У 3-му турі бельгійської Про Ліги «Брюгге» Едуарда Соболя на своєму стадіоні прийматиме «Зюльте-Варегем» (початок зустрічі — о 21.45 за київським часом).
У межах стартового туру англійської Прем’єр-ліги-2022/2023 «Арсенал» Олександра Зінченка на чужому полі зійдеться в лондонському дербі з «Крістал Пелас» (22.00).
А в 1-му турі нового чемпіонату Португалії «Бенфіка» Романа Яремчука в Лісабоні гратиме з «Арокою» (22.15).
У суботу, 6 серпня, в АПЛ «Евертон» Віталія Миколенка чекатиме в Ліверпулі на гостей із «Челсі» (19.30).
«Бордо» Данила Ігнатенка на виїзді зіграє проти «Родезу» в 2-му турі французької Ліги 2 (20.00).
«Аталанта» Руслана Маліновського проведе домашній контрольний поєдинок проти іспанської «Валенсії» (21.00).
У неділю, 7 серпня, «Славія» Тараса Качараби прийматиме в Празі «Злін» у межах 2-го туру чемпіонату Чехії (20.00).
Adidas представляє нову домашню форму збірної України з футболу
— Новий дизайн натхненний гербом Української Народної Республіки...
Вік-енд для легіонерів збірної України: гол і жовта картка Маліновського, попередження Забарного й Судакова
Під час чергового ігрового клубного вік-енду на поле виходило 12 легіо...
Вік-енд для легіонерів збірної України: травма Ярмолюка та різні розгроми Забарного, Трубіна, Судакова й Миколенка
Під час чергового ігрового клубного вік-енду на поле виходило десятеро...
Вік-енд для легіонерів збірної України: кубкова звитяга Судакова, плей-оф МЛС Сватка та жовта картка Маліновського
Під час першого після міжнародної паузи ігрового клубного вік-енду на...