У Надвірній відбулися «Відкриті уроки футболу» в межах проєкту DRC та фундації «Захист прав дітей»
28 липня в Надвірній на стадіоні «Нафтовик» у межах партнерського проєкту Данської ради у справах біженців (DRC) та Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей» «Відкриті уроки футболу» надали психосоціальну підтримку дітям внутрішньо переміщених осіб та місцевим дітям, які постраждали від війни. В Івано-Франківській області вдруге цього року після Галича було реалізовано даний соціальний проєкт.
Фото ifff.if.ua
З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова м. Надвірна Зіновій Андрійович та координатор проєкту від Української асоціації футболу Євгеній Столітенко. Також у заході взяли участь перший заступник голови обласної асоціації футболу Тарас Клим, заступник голови, виконавчий директор обласної асоціації футболу Василь Сікора, голова Надвірнянської районної асоціації футболу Руслан Нестерук.
Фото ifff.if.ua
Після урочистої частини стадіон був повністю переданий у розпорядження понад 80-ти дітлахів. Фестиваль розпочався з динамічної розминки, після якої інструктори проводили для дітей різноманітні розважальні футбольні ігри, змагання та конкурси. Футбольне поле було розділене на шість секторів, у кожному з яких працював тренер-волонтер з асистентом.
Фото ifff.if.ua
«Відкриті уроки футболу» включали також компоненти психологічної підтримки та навчання безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків — мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо.
Фото ifff.if.ua
Кожна команда-учасниця отримала велику кількість футбольних м’ячів та спортивного інвентарю, а кожна дитина — футболку, бейсболку, браслет, диплом проєкту, а також набори для малювання.
«Відкриті уроки футболу» завітали на Житомирщину
У Житомирській області в межах проєкту «Відкриті уроки футболу&r...
«Відкриті уроки футболу» завітали у Дрогобич, що на Львівщині
На Львівщині відбулися перші цього року заняття в межах традиційного в...
На Харківщині відбулися тренінги для юних футболістів у межах проєкту Spirit of Soccer
7 травня для юних футболістів міста Красноград та селища Краснопавлівк...
Вадим Костюченко: «Відкриті уроки футболу» виконують важливу місію підтримки дітей, які постраждали від війни»
Завершується цьогорічний сезон спільного соціального проєкту Українськ...