Новини з табору збірної України: команда перейшла на режим дворазових тренувань
![](/photos/zbirna/2022/traven-2022/трен-брдо-03-05-1-min.jpg)
Другий тренувальний день на зборі національної команди України у Словенії був позначений переходом на режим дворазових занять. На відміну від попереднього дня, сьогодні у Брдо весь час світить сонце, а отже, тепло сприяє наполегливій роботі.
До обіду у гравців було фітнес-тренування, під час якого тренер із фізпідготовки Іван Баштовий запропонував їм вправи для зміцнення колінних та гомілкових суглобів, що є важливою профілактикою можливих ушкоджень під час ігрових тренувань та ігор. Водночас футболісти виконали й вправи для зміцнення поясниці.
Фото прес-служби УАФ
Настроєвий тонус задавав головний тренер синьо-жовтих Олександр Петраков, який власним прикладом показав хлопцям, як слід віддаватися роботі. Працюючи разом із підопічними та підбадьорюючи їх дружньою критикою та жартами, Олександр Васильович досяг бажаного: енергія в залі просто фонтанувала.
Увечері робота збірників, як і належить, продовжилася на футбольному полі. Олександр Петраков традиційно зібрав команду в коло, пояснивши характер та мету сьогоднішнього заняття. На першому етапі збору важливо напрацьовувати й функціональні, й ігрові кондиції, адже через війну у хлопців практично не було ігрової практики.
Фото прес-служби УАФ
Після пробіжки та розминки у польових гравців почалася робота з м’ячами — хлопці відпрацьовували гру в пас. Водночас воротарі працювали окремо під керівництвом В’ячеслава Кернозенка. А от на наступному етапі тренування команда знову об’єдналася: передачі завершувалися ударами по воротах. Відтак необхідну практику ігрової роботи отримали представники всіх амплуа. У завершальній частині заняття тренери запропонували футболістам ігрову серію, упродовж якої були відпрацьовані дії захисту проти нападу.
Фото прес-служби УАФ
Відзначимо, що Михайло Мудрик також був присутній на полі, але виконував лікувальні вправи статичної напруги на м’язи, не піддаючи навантаженню ту частину ноги, яка викликає в нього дискомфорт.
Завтра робота національної команди продовжиться в такому самому режимі: уранці — фітнес, увечері — тренування на полі.
Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України
Маліновський та Трубін зіграли за свої клуби в контрольних поєдинках
В межах підготовки до нового сезону «Дженоа» та «Бен...
У США «Арсенал» Зінченка переміг «Борнмут» Забарного
В межах підготовки до нового сезону англійські «Арсенал» О...
У 2024 році національна збірна України має провести ще шість поєдинків
Наразі у 2024 році національна збірна України вже провела вісім матчів...
Гвардійці збірної України: Ярмоленко збільшив відрив, а Степаненко майже впритул наблизився до Коноплянки
Після червневих товариських та офіційних (у межах Євро-2024) матчів зб...