U-19: юнацька збірна України здобула другу перемогу у кваліфікації Євро-2022

У своєму другому матчі кваліфікаційного раунду Євро-2022 юнацька збірна України U-19 здолала команду Фінляндії.

Після перемоги у стартовому поєдинку відбору європейської першості 2022 року над Мальтою (4:2) сьогодні в польській Плевісці підопічні Володимира Єзерського зустрічалися з Фінляндією.

Як і в першому матчі, українці пропустили першими: на 21-й хвилині Ессе Ніккі після подачі кутового спрямував м'яч у сітку воріт Твардовського. Однак уже за 15 хвилин синьо-жовті відновили рівновагу — відзначився Єгор Ярмолюк.

Вирішальною ж у поєдинку виявилася 75-а хвилина. Наша команда отримала право на пенальті, який реалізував Іван Лосенко. У підсумку — 2:1, вольова перемога збірної України, яка із шістьма очками очолює групу 5.

Кваліфікаційний раунд Євро-2022 (U-19)

Група 5

09.10.2021

Україна (U-19) — Фінляндія (U-19) — 2:1 (1:1)

Голи: Ярмолюк (36), Лосенко (75, з пенальті) — Ніккі (21).

Україна (U-19): Твардовський, Удод, Козік (Малиш, 87), Мампассі, Булеза, Очеретько (к), Яцик (Лосенко, 46), Ярмолюк, Волошин (Фаріна, 82), Горбач, Шостак (Микитишин, 68).

Фінляндія (U-19): Рійхімякі (к) (Хенрікссон, 46), Тало (Кемппайнен, 46), Петтерссон, Ніккі, Ківікко, Пююхтія, Коскінен, Патут, Сааріківі (Садіку, 85), Мерілуото, Саломаа (Терхо, 46).

Попереджені: Патут (10), Мерілуото (50), Пююхтія (54), Петтерссон (70), Хенрікссон (74).

Час початку матчів — київський.

Володарі двох перших місць у 13-ти квартетах та найкраща збірна серед тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першими та другими командами, приєднаються до Португалії в еліт-раунді кваліфікації.

Там виступатимуть 28 збірних, розподілених на сім груп, переможці яких на Євро-2022 складуть компанію господарю форуму — Словаччині.

15.07.2024 22:52

Євро-2024 (U-19): юнацька збірна України розпочала фінальний турнір нічиєю з господарями

Сьогодні збірна України розпочала виступ у фінальному турнірі чемпіона...

22.04.2024 11:30

Євро-2024 (U-19): календар матчів юнацької збірної України у фінальному турнірі

17 квітня відбулося жеребкування фінальної стадії Євро-2024 (U-19...

29.10.2023 14:03

Євро-2024 (U-19): дати, час і місце проведення матчів кваліфікаційного раунду за участі юнацької збірної України

Відомі дати, час і місце проведення поєдинків кваліфікації чемпіонату...

08.12.2021 14:16

Євро-2022 (U-19): команда Володимира Єзерського дізналася імена суперників в еліт-раунді відбору

Під час жеребкування в штаб-квартирі УЄФА в Ньйоні своїх суперник...