BANNIKOV CUP. Юнацька збірна України після драматичної нічиєї з командою Білорусі продовжує очолювати свою групу
![](/photos/U-17/bannikov-2021/укр-бел-5-min.jpg)
Володіючи беззаперечною ігровою перевагою, підопічні Олега Кузнецова врятувалися на останніх секундах зустрічі.
Після першого туру на турнірі BANNIKOV CUP юнацька збірна України завдяки перемозі над командою Вірменії (4:0) захопила лідерство у своїй групі. У другий ігровий день синьо-жовті зустрічалися зі збірною Білорусі, яка вчора поступилася болгарам (1:3).
Фото Павла Кубанова
Для підопічних Олександра Юревича це була по суті остання можливість поборотися за перше місце у квартеті А. Із перших хвилин зустрічі гості не стали відходити до своїх воріт. Більше того, на 4-й хвилині білоруси скористалися помилкою захисників збірної України, наслідком чого став вихід Мартинова сам на сам із голкіпером. 0:1.
Щоб отямитися, підопічним Олег Кузнецова знадобилося лише кілька хвилин, після чого вони почали штурмувати захисні побудови суперника, який довго не витримав. На 13-й хвилині атака правим флангом завершилася пасом Віктора Білоконя на Панченка, і той в один дотик переправив м'яч у сітку. 1:1.
Фото Павла Кубанова
Надалі гра заспокоїлася, проте за небезпечними моментами українці все одно перевершували свого опонента. А найреальніший шанс вивести українців вперед на 42-й хвилині мав Зоренко, однак Максиму не вдалося переграти воротаря гостей.
Після проведених у перерві у складі синьо-жовтих п'яти замін другий тайм, особливо його дебют, чимось нагадував перший тайм матчу Україна — Вірменія, коли суперник українців практично не переходив центр поля. Однак господарів підводила реалізація. Шикарний момент був у Кремчаніна, але м'яч після його пострілу пройшов у сантиметрах від штанги. А після удару Деркача вже з порожніх воріт м’яч вибив захисник.
Фото Павла Кубанова
Однак як часто буває в таких випадках, не забиваєш ти — заб'ють тобі. Саме так сталося на 70-й хвилині, коли білоруси вперше у другому таймі дійшли до штрафного синьо-жовтих. Для Мартинова цього виявилося досить, щоб уразити ціль.
І знову підопічні Олега Кузнецова побігли вперед, але футболістів підводив поспіх. Могли забивати Дзень, Кремчанін, Гусєв, але м'яч не йшов у ворота до 90+4-ї хвилині. Саме тоді вдався точний удар Деркачу, який врятував Україну від поразки. 2:2. Наша команда, враховуючи нічию в матчі Вірменія — Болгарія, продовжує очолювати свій квартет.
Фото Павла Кубанова
BANNIKOV CUP-2021
Група А. 2 тур
Україна (U-17) — Білорусь (U-17) — 2:2 (1:1)
Голи: Панченко (10), Деркач (90+4) — Мартинов (4, 67).
Україна (U-17): Косач, Савчин (Сизонюк, 66), Ломницький, Катрич, Зоренко (Деркач, 46), Янчишин, Ющенко (Дебич, 46), В.Білоконь (Кремчанін, 46), Шах (Янович, 46), Лисенко (Гусєв, 63), Панченко (Дзень, 46).
Білорусь (U-17): Скопець, Храленков (Перепечко, 82), Дубатовка (Грекович, 46), Вергейчик, Кожановський, Шумський, Мялковський (Агеєв, 59), Турич (Сотников, 59), Скавпньов (Кацинель, 73), Мокін (Кучко, 59), Мартинов (Чуль, 73).
Попереджені: Мялковський (43), Грекович (75), Сотников (75).
Останній матч у групі А 29 серпня синьо-жовті також зіграють у Бучі проти команди Болгарії. Початок зустрічі — о 17.00.
BANNIKOV CUP: другий турнір поспіль Україна поступається у фіналі Туреччині в серії пенальті
Сьогодні в Києві відбувся фінальний матч турніру BANNIKOV CUP, в якому...
Максим Деркач: «У матчі з Туреччиною ми будемо більше атакувати»
Півзахисник юнацької збірної України U-17 Максим Деркач вважає, що син...
BANNIKOV CUP-2021: у фіналі зіграють Україна та Туреччина
На XVII міжнародному турнірі BANNIKOV CUP серед юнацьких збірних U-17...
BANNIKOV CUP. Юнацька збірна України U-17 перемогла команду Болгарії та вийшла до фіналу турніру
Завтра підопічні Олега Кузнецова у вирішальному поєдинку змагань зустр...