Перша ліга. Третя поспіль перемога «Металіста», драматична звитяга «Кривбасу»

Перед початком сезону керівництво ФК «Металіст» не приховувало своїх амбітних планів зі здобуття перепустки до елітного дивізіону. І харків’яни слів на вітер не кидають, здобувши вже три перемоги поспіль. Що цікаво, менше двох м’ячів підопічні Олександра Кучера не забивають.
У черговому турі слобожани декласували на виїзді «Прикарпаття», хоча заради справедливості слід сказати, що з 15-ї хвилини господарі грали в меншості після вилучення Назарія Воробчака. Гості, маючи зайвого гравця, без особливих зусиль узяли гору — 4:1.
Найбільше ж уболівальників зібралося на поєдинку в Хмельницькому, де «Поділля» приймало «ВПК-Агро», — 4479. За потужної підтримки 12-го гравця господарі після влучних ударів Дениса Островського, Олександра Пернацького та Станіслава Коваля здобули першу перемогу в чемпіонаті — 3:0.
А найдраматичніше розгорталися події в Горішніх Плавнях, де «Гірник-Спорт» з’ясовував стосунки з «Кривбасом». Наприкінці першого тайму господарі вийшли вперед завдяки удару Юрія Кравчука, на 74-й хвилині Олексій Хобленко вирівняв становище. Здавалося, суперникам уже не уникнути підписання мирної угоди, проте іншої думки був боснійський легіонер «Кривбасу» Мілян Говедаріца: на третій компенсованій хвилині він вирвав для своєї команди перемогу. 1:2.
Технічні дані та турнірна таблиця
Перша ліга. Попереду — тріо, «Буковина» дала фору конкурентам
Наразі в другому за силою вітчизняному дивізіоні все йде згідно з табе...
Друга ліга. Новачки змусили із собою рахуватися
У стартових турах друголігової першості України добре себе проявили де...
Перша ліга. Оновлена «Ворскла» продемонструвала характер, бомбардир «Агробізнесу» нагадав про себе, а «Пробій» пише історію
Стартувала першолігова першість України, в якій беруть участь 16 коман...
Перша ліга. Амбітним «Буковині» та «Інгульцю» буде кого остерігатися в боротьбі за путівки до УПЛ
Сьогодні, 1 серпня розпочинається суперництво в другому за силою вітчи...