Перша ліга. У «Миколаєва», «ВПК-Агро» та «Ужгорода» — нові тренери

Новий керманич «ВПК-Агро» Олександр Грицай, відомий за роботою в «Зорі» та «Русі», швидко укомплектував свій тренерський штаб. Його помічниками стали Вячеслав Чечер, Павло Таран та Андрій Яковець, що відповідатиме за підготовку воротарів.

Лави цієї команди залишив найіменитіший гравець, екс-півзахисник національної збірної України Павло Ксьонз.

З’явився новий наставник і в дебютанта першого дивізіону — «Ужгорода». Михайло Іваниця, який останнім часом очолював угорський клуб «Торпо», вирішив повернутися додому. Йому вже доводилося тренувати «містян», коли вони виступали ще на аматорському рівні. Іваниці допомагатиме Богдан Блавацький, відомий за роботою у «Волині», «Львові» та польських командах.

А ось лідер нападу закарпатців Олег Вишневський вирішив працевлаштуватися в Австрії. На перегляді перебувають Василь Пиняшко з «Миная» та Сергій Косовський з «Агробізнесу».

У першому контрольному матчі ужгородці розійшлися миром із «Мукачевим» — 0:0, а потім здолали опір «Ворскли», яка цими днями працює на зборі на Закарпатті, — 3:2. Один із м’ячів записав до свого активу капітан господарів, екс-гравець національної збірної України Адріан Пуканич.

А біля керма «Миколаєва» став досвідчений фахівець Сергій Шевченко, який минулої осені очолював друголігову «Таврію Сімферополь». Оскільки лави «містян» залишили всі гравці основного складу, Шевченку доведеться формувати практично нову команду.

У своєму першому контрольному матчі в це міжсезоння «Прикарпаття» перемогло «Львів» — 2:1. Літніми новачками іванофранківців стали вихованці львівського футболу Роман Толочко та Михайло Писко, які минулої весни захищали кольори «Авангарду» з Краматорська.

Залишили «Прикарпаття» Ярослав Конкольняк, Орест Януш, Андрій Вацеба, Юрій Шпирка, Сергій Мелінішин, Валерій Сад, Василь Курко та Анатолій Ульянов.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
04.05.2025 17:45

Перша ліга. Вершина «Епіцентру», заявки «Полтави» й «Кудрівки», гальмування «Металіста 1925»

5-й тур у чемпіонській групі був вирішальним для визначення команд, як...

27.04.2025 18:41

Перша ліга. Вагоме слово від легіонерів «Металіста 1925»

Нарешті прокинулися футболісти «Металіста 1925». У поєдинк...

19.04.2025 17:30

Перша ліга. В «Епіцентру» неочікувані переслідувачі, а «Металіст 1925» і «Буковина» пригальмували

Ситуація в чемпіонській групі з кожним ігровим днем стає все більш зап...

14.04.2025 17:45

Перша ліга. Вольовий «Епіцентр» іде у відрив, а боротьба за виживання загострюється

У другому матчі поспіль у чемпіонській групі футболісти «Епіцент...

Підписатися на новини